Agatha Christie's Poirot - Season 6 (1994) (série)

S šestou řadou nešlápnete vedle. Čtyři kvalitní díly, se stopáží, kterou si zaslouží a jako vždy skvělým panem Suchetem. Navíc tu nechybí žádný z jeho přátel - kapitán Hastings, slečna Lemonová a inspektor Japp.

Agatha Christie's Poirot - Sen (1989) (epizoda)

Tak si říkám, zda to bylo doopravdy dotáhnutý a jestli divák měl šanci uhodnout jednu část zápletky. :-) 10. díl

Agatha Christie's Poirot - Sloni mají paměť (2013) (epizoda)

Opět Suchet a Wanamaker pěkně spolu. To mě hodně baví! Zajímavý, tragický případ(y), pěkně zamotaný a pokroucený. Vizuál na jedničku s hvězdičkou, to je prostě pastva pro oči. 4,5*

Agatha Christie's Poirot - Smrt lorda Edgwara (2000) (epizoda)

Škoda, že tady je všechno tak nějak zřejmé. Každopádně velké plus, že je zde celá parta (apitán Hastings, slečna Lemonová, inspektor Japp a Hercule) pěkně pohromadě.

Agatha Christie's Poirot - Smrt na mysu (1990) (epizoda)

Druhá série začíná téměř dvouhodinovým filmem a musím říct, že je velmi dobře, že se zrovna tento díl nepokoušeli nacpat do padesáti minut. Musím se přiznat, že ač jsem knihu četla a matně si pamatovala, kdo je vrah, tak jsem během sledování několikrát váhala, zda si to pamatuji dobře. Velmi dobrá zápletka, kterou rozlousknou jen opravdu chytré hlavičky. A moc fajn je to, že ve filmu doopravdy stopy k rozluštění jsou.