Misfits: Zmetci - Epizoda 6 (2009) (epizoda)

Za mě super zakončení první série. Když mám chuť si pustit Misfits, tak většinou "sáhnu" po tomto díle. A když jsem ho viděla poprvé, tak při - Save me Barry! - jsem smíchy málem spadla ze židle.

Misfits: Zmetci - Epizoda 1 (2009) (epizoda)

První díl rozhodně zaujme a nebojí se šlápnout na plyn. Rychle vtáhne do děje a naznačí, co se asi tak bude dít. Za mě super. A pustit si v závěsu další díl? Že váháš!

To je vražda, napsala - Sněhově bílá, krvavě rudá (1988) (epizoda)

Horská chata ve vánici měla atmosféru, i když bylo místy úsměvné, jak to vypadalo. Ale je to z roku 88, tak ať. Vraha jsem měla v merku od začátku, i když se tvůrcům podařilo mě na chvíli zvyklat. Za mě povedený díl, i se všemi nelogičnostmi. Navíc mě překvapila vražda ve sprše, na tento seriál mi to přišlo dost brutální.

Jak jsem poznal vaši matku - Jak vaše matka poznala mě (2014) (epizoda)

Ačkoliv je podle mě devátá série HIMYM jen zbytečným natahováním a kvalitou se tyto díly těm dřívejším nemůžou rovnat, tento díl mám moc ráda a u loučení se s Maxem musím vždy zatlačovat slzu.

To je vražda, napsala - Vánoční tajemství (1992) (epizoda)

Vánoční Cabot Cove, sic bez sněhu. Přiznávám se, že v tomto hodnocení nejsem, alespoň co se týče zápletky, objektivní. Protože světýlka a podkres vánočních písní. Jistě chápete. Takže... Falalala lá la la la la!

Coco (2017)

Ale ano. Bylo to pěkný a to moc. Dokonce se do mě tvůrci trefili jako do vděčnýho diváka, který jen čučí a moc se nezamýšlí nad dějem, takže jsem byla i překvapená. Téma a zasazení super. Ale něco tomu... možná za to můžou ty superlativy, co jsem o tom slyšela a tak, nároky byly vysoké... něco tomu... však víme že. A ano! Slzička ukápla!! /// 5.7.2021 Od doby prvního podívání jsem už viděla několikrát a vždycky... vždycky to ořvu. A je to krásný. A mám to ráda víc a víc.

Ajťáci - Kalamity Jen (2006) (epizoda)

Jeden z mých oblíbených dílů. Červené boty, spořič obrazovky, který je jako živý, kopa stresu a tísňová linka... je to nadupaný.

Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových (1989) (epizoda)

Přiznám se, že se vždycky radši mrknu až na pozdější díly. Zvyk je zvyk a tahle ještě syrová animace tolik nelahodí mým očím. Ale obsahově je to super. A taky to začíná na Vánoce a já miluju vánoční díly všeho druhu. :-) Takže na tento první díl se dívám vždy!

Doktor Martin - Až do smrti (2011) (epizoda)

Tak jsme tu měli napínavý závěr páté série v podání paní Tishelové. Musím se přiznat, že jestli ji na další sérii odklidí, což asi jo, tak se mi po ní bude stýskat. To její jednostranné cukrblikování s doktorem mě vždycky pobavilo. Martinův monolog (a poté i dialog s Louisou) byl dojemný, konečně nebyl na chvíli na facku a ten jeho pohled při polibku a něžné otlapkávání paní Tishelové mě upřímně rozesmály! Mně se to líbilo moc.