Když se slunci nedaří - Zuzka (1995) (epizoda)

Měla jsem z dílu dojem, jako by mentální anorexie byla něco úplně novýho a překvapilo mě to. Hodně zajímaví byli rodiče, to jak se k situaci stavěli a jak se v ní chovali.

Kouzelný drak (2021)

Jj, je to kapku vykradenej Aladin, ale toho mám ráda, tak proč ne. :-) Ale možná právě tím, nebo i něčím jiným, mě to cca od půlky už moc nebavilo. Dítě přestalo koukat tak ve tři čtvrtě filmu. Nicméně je to fakt hezký, dobře udělaný, zasmějete se a věřím, že mnoha lidem to sedne. Stojí za to to zkusit. 3,5*

Když se slunci nedaří - Honza (1995) (epizoda)

Člověk by řekl, že nastal konec světa. Pro Honzu v pubertě, kterýho se to týká nejvíc nejspíš jo. U toho jsem chápala to pitomý jednání. Vlastně se to s postupujícíma minutama dalo pochopit u celé rodiny. Ochranitelské matky, která do sebe promítá všechno utrpení světa a snad nevědomky dělá vše ještě horší, i otce, který povlává mezi těma dvěma a občas dostane větší či menší ťafku. Pravda je ta, že díky bohu za dnešní možnosti a vývoj, protože třeba ty jehly jsou ve srovnání s dnešníma inzulínovýma perama opravdu děsivý.

Agatha Christie vs. Hercule Poirot (2015) (TV film)

V průběhu dokumentu mi jelo v hlavě reels od Lucie Zelinkové, které jsem viděla na Instagramu: 1960 Prostě jednoduše. Ludmila pila červené víno. Tak. /// 2021 To víno a tvar sklenice značí autorčinu ROZERVANOST!!! /// Prostě spousta minut o nesmrtelnosti chrousta a chtění "něco" vidět.

Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Přízraky mezi námi na mě v dětství hodně zapůsobily, neviděla jsem sice všechny díly, ale u těch, které jo, jsem měla slušně nahnáno. Dnes už je to jen nostalgie u které si jako dospělí uvědomíme, jak děsně laciný kabátek to má, jak to nepůsobí uceleně, zato celkem amatérsky a jak hrozně se na začátku tisíciletí oblíkalo.

Přízraky mezi námi - Souboj (2000) (epizoda)

Konec působí hodně nedotaženě. Celkově jsou linky málo propracované a všechno vypadá spíš amatérsky než profesionálně.

Přízraky mezi námi - Pomoc (2000) (epizoda)

"Milostné vzplanutí" je naprosto zbytečné. Proč proboha. Odjezd na hory byl příjemným zpestřením.