V pasti - Epizoda 6 (2018) (epizoda)

Nevypadlo náhodou z někoho před pár díly, že je Thorhildur chytrá holka? Mně přijde, že je spíš blbá jak troky. Aneb: To mi chceš zničit život?! - Broučku, to překonáš. Uff! Jinak... má to spád panečku. Rozhodně se nenudím.

V pasti - Epizoda 5 (2018) (epizoda)

Tady to šlape od začátku až do konce. Vikingur se nám rozjel. 4,5*

V pasti - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Celý tři díly si říkám, že Andriho a vlastně všechny, co mají co dočinění s Torhildur, vážně obdivuju. Žádný řvaní, prostě klid, pochopení a když odejde, tak to zkusím příště. Mně tepe žilka v oku jen když vejde do záběru. Ale tohle... ty vole nebudu vám lhát, asi mi ta žilka brzo rupne. Zase všeho s mírou.

V pasti - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

Dobrý, ale závěr mi přišel nelogický. SPOILER!! Mám na drátě poldu, přede mnou se děje něco divného a já zavěsím a jdu se mrknout? Wtf? // No a jestli byl ten pohled to co si myslím, tak se bude chudák Andri ještě divit. Ale to by přece bylo přiřazený za vlasy... nebo ne?

V pasti - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Ta krajina, to je prostě krása. Jinak... no je to druhý díl, záhady se kupí a nejspíš ještě pár dílů budou.

V pasti - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

První díl rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že to bude drsný a řádně zamotaný příběh. Bylo fajn vidět známé tváře, ať už ty sympatické i ty méně. Dala bych i 5* ale neudrželo to tempo po celý díl. A! Vážně jsem v závěrečných titulkách viděla jméno Yrsa Sigurdardóttir? Tak to se těším ještě víc!!

Půlnoc v Magnólii (2020)

Kamera pěkná, hezký interiéry a exteriéry, spousta světýlek. Zasazeno těsně po vánocích až do Silvestra. Za mě potud ok. Nicméně... možná za to může ten můj maraton vánočních romantických filmů, možná je to tím, že mi nesedli hlavní hrdinové, ale za mě je to kapku nuda a spousta nenaplněného potenciálu. Fakt mě to zklamalo a navíc jsem v závěru prodělala pár cukrovkových záchvatů. Na mé cynické srdce toho bylo zkrátka příliš. Děkuji, raději už radši thriller.

Christmas Under Wraps (2014) (TV film)

Po posledních dvou vánočních filmech, co jsem v minulých dnech viděla, mi ambiciózní hrdinka přišla vhod :D. I to "tajemno" nebo pohádkovost, chcete-li. Opět nic mimořádného, ale bylo to milé. Díky prostředí "kdesi v divočině", ordinaci a útulné chalupě, kde bydlela hlavní hrdinka mi trošku, trošičku, vzdáleně připomínalo Virgin River. Jediné, co mi dralo nervy bylo, když promluvil Frank.

Panství Downton - Epizoda 3 (2014) (epizoda)

Za mě trochu slabší díl (popravdě mi přišlo, že v něm nebylo nic, co by v jiných už stokrát nebylo), i když samotný konec mě, bůh ví proč, dojal. A těším se na další díl. Btw: učitelka stále na facku.