Lucifer - Přijde kněz do baru (2016) (epizoda)

Souhlasím s tím, že to ztrácí dech. A to pořádně. Je to škoda. Lucifer je vcelku nudný. Jeho pobláznění do Chloe je podle mě úplně mimo a dělá to z něj ještě většího ňoumu. Vedlejší postavy nám v tomto díle upozadili. Škoda. Doufám, že Maze bude v nejbližším díle vzata na milost.

Lucifer - I ty, doktorko? (2016) (epizoda)

V tomto díle mě bavila jen Linda. Lucifer aspiruje na otravnýho blba.

Lucifer - Parťák (2016) (epizoda)

Musím se přiznat, že vedlejší postavy mě baví mnohem víc, jak ty hlavní. Začíná nám tu nový příběh, nové vyšetřování. No já doufám, že to bude nakonec jinak, než se zdá a že ten padouch není tak očividnej.

Lucifer - Hezké botky (2016) (epizoda)

Maze mě baví asi nejvíc. Špičkováním mezi hlavními hrdiny mi přijde ohraný a to, že je ďábel vlastně dobrák od kosti nějak nemůžu překousnout.

Lucifer - Mužské kdovíco (2016) (epizoda)

Maze, jsi má jediná naděje! Zasáhni!! :D Tenhle Luciferův zvrat bych čekala až v nějaké další sérii. Radši bych viděla Pána pekel ve vší parádě.

Lucifer - Budoucí vládce temnoty (2016) (epizoda)

Případy mi zatím přijdou celkem nudné a Lucifer, včetně všeho okolo něj je... jako by to zkrátka mělo volánky. Tomu pak prostě nevěříte. Takže... ty vole, aspoň ten prst! Fakt!

Lucifer - Lucifere, zůstaň. Hodný ďábel. (2016) (epizoda)

Jo... Je to ďábel. Ale nám z něj ukazují zatím jen tu vpravdě neďábelskou tvář. A to je škoda ne? Kdo chce ďábla od vedle? Upravuji svůj předchozí komentář na Buffy kříženou s kriminálkou Las Vegas jen bez těch laboratoří.

Lucifer - Pilot (2016) (epizoda)

Moje pocity jsou rozpačité, ale nebudu dělat, že mě to nezaujalo. Vypadá to na fajn oddechovou s vcelku charismatickým ďáblem. Ale cítím v tom něco, co prostě nedokážu moc pojmenovat. Prostě jako by to měla být nová Buffy 😂 nebo tak... uvidíme. 3,5*

Všem klukům: P.S. Stále tě miluju (2020)

Začátek mě upřímně vyděsil. Nevím, zda se pak ten cukrkandl zklidnil, nebo jsem přivykla, nebo... tomu pomohlo i to, že jsem u toho dívání začala dělat i něco jinýho. :D Nechápu Johnův vzhled. V knize je to běloch, blonďák a pokud si dobře pamatuju, tak takový byl i v jedničce. A najednou tohle? Jasně, vybrali sympaťáka, ale nějak nerozumím proč ho tak zásadně změnili. Z knih se mi tahle líbila nejvíc a z filmu jsem celkem zklamaná. No... a jsem stále na 100% v Johnově týmu. :D