To je vražda, napsala - Informátor (1992) (epizoda)

Chudák Jess se vozí v cizích vozech aniž by chtěla a díky tomu jí spadne další vražda do klína. Agenti FBI jako v mnoha dílech vykreslení jako naprostí arogantní diletanti. Takže ještě štěstí, že do toho Jessica šťourá. ;) Však víte.

To je vražda, napsala - Rodinné tajemství (1992) (epizoda)

Cabot Cove. Musím se přiznat, že málokterý díl, odehrávající se ve spisovatelčině bydlišti mě nebaví. Rozuzlení se dá tušit celkem brzy.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Příjemná romantická komedie. Ve výsledku zbytečně natahovaná a to jí sráží body. Matthew McConaughey na jedničku, Kate se snažila být nad věcí, ale občas jí ta "horší holka" přeskočila bezděky i do té lepší.

Vánoce v ohrožení (2014) (TV film)

Zde mi přišla (narozdíl od druhého dílu) malá elfka míň trapná. Asi proto že neměla takovou tendenci se šíleně pitvořit. Hlavní dvojice celkem sympatická, i když ty pohledy Tiffani Thiessen dovedou fakt zabíjet a říkají: Dej si na mě pozor... jsem mrcha! To mi nikdo nevymluví. Zkrátka vypadá tvrdě a nepřístupně. Líbil se mi "příběh" Ernieho a Penelope. Jinak se jedná o průměrný vánoční film, kde je sníh a to je velký bonus.

Profesor T. - Dvojí život (2018) (epizoda)

Případ, který se mi zatím líbil nejvíc. Taky se začínají zajímavěji vykreslovat osobní životy postav. Nu uvidíme, co bude dál.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Z filmu jsem poměrně rozpačitá. Atmosfericky mě moc nevtáhl a chvílemi nudil. Příběh... já vám fakt nevím, zkrátka se mi to moc nelíbilo. Kouzelníci vesměs nesympatické postavy. No. Jak to zakončit plusem... hmm... moc mě bavil Jacob.

To je vražda, napsala - Případ zmizelého muže (1992) (epizoda)

Asi SPOILER!! Jakmile se do tohoto seriálu začnou míchat agenti, tak je to pro mě většinou znamení, že mě díl moc bavit nebude. Ale tento je výjimka, snad i proto, že koukat na zmatenou Jessicu, které pořád mizí mrtvola, je docela zábava.

Profesor T. - Inspekce (2018) (epizoda)

Řezníček mě prostě asi nějak fascinuje, i když nevím přesně proč. Asi, že jak ho znám z jiných rolí (přiznávám, není jich moc), tak je tohle pro mě skvělá přeměna. Co se ale týče případu a prostředí seriálu.... furt trvám na tom, že to není vůbec originální. Člověk má zkrátka pocit, že tohle už někdě stokrát viděl. Pořád průměr.

Severní pól: Na Vánoce otvíráme (2015) (TV film)

Průměrný, koukatelný vánoční film, u kterého bych vynechala mladou elfku. Rozhodně. ................... a je v něm sníh, to je plus.