Profesor T. - Inspekce (2018) (epizoda)

Řezníček mě prostě asi nějak fascinuje, i když nevím přesně proč. Asi, že jak ho znám z jiných rolí (přiznávám, není jich moc), tak je tohle pro mě skvělá přeměna. Co se ale týče případu a prostředí seriálu.... furt trvám na tom, že to není vůbec originální. Člověk má zkrátka pocit, že tohle už někdě stokrát viděl. Pořád průměr.

Severní pól: Na Vánoce otvíráme (2015) (TV film)

Průměrný, koukatelný vánoční film, u kterého bych vynechala mladou elfku. Rozhodně. ................... a je v něm sníh, to je plus.

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Všechno co mám ráda je přesně ten typ pořadu, na který se rádi podíváte, protože je zalitý takovým tím růžovým přelivem a lidi (jako třeba já) u něj získají pocit, že je vše jednoduché a že bychom vše dozajista taky zvládli, v koutku duše vědíc, že většina z těch činností by nás začala srát už při nákupu materiálu a pomůcek. Ale tak se na to aspoň koukneme (a ti šikovnější a odhodlanější a míň líný najdou dozajista proveditelnou inspiraci. :-) Pěkně s kávou, nebo čajem v ruce, zachumlaní pod dekou, říkajíc si... hm... třeba někdy. Pořad ničím zvláštním nevyniká, je prostě jen sympatický, což se bohužel nedá říct o moderátorce, ale to už je na každém, jak ji bude vnímat. Naštěstí to atmosféra přebíjí, protože občas si říkám sakra proč... proč tak přehrává (bohužel nejen ona). Je mi pak trochu trapně za ni. A o těch prkenných chudácích "reklamácích" ani nemluvím. Btw: Ten opravdu neskrytý product placement je místy dost otravný. Chápu, že někdo to financovat musí, ale tady se snad ani nesnažili, aby to nepůsobilo rušivě. /// 2.9.2019 Všechno, co mám ráda v létě -> myslela jsem, že horší moderátorka být nemůže a ejhle, ony se zjevily hned dvě horší. Nechápejte mě špatně, všechno to jsou krásný ženský, ale na tohle strojené přehrávání se fakt moc nedá koukat. /// 26.9.2019 Evo jedna, vrať se!!! /// 15.11.2019 Nedá mi to a ještě opravím komentář. Protože jsem byla k Evě dvě kapku nespravedlivá. Je pravda, že má spíše městské vzevření a moc se mi jí tu tvořilku nechce věřit. Ale vyklubala se z ní fakt sympatická paní. Škoda jen toho přehrávání, ale s tím měla velký problém i Eva jedna. Kamarádky radši nekomentuju, tam to zůstala jedná velká katastrofa. /// 20.2.2022 Tvořilek se nám tu vyrojilo podstatně víc, a nejsympatičtější je mi nová krátkovlasá blondýna, která na mě působí hezky, přirozeně. Pořád občas koukám, většinou ze záznamu a zatímco tvořivé tipy mě nechávají chladnou, některé recepty vypadají výborně. Je čas zvýšit hodnocení.

Doktor Martin - Už tě nechci vidět (2016) (epizoda)

Já si nemůžu pomoct, ale já tam nevidím ani za nehet chemie. Prostě panu Donutilovi alias doktoru Martinovi vůbec nevěřím, že tu svou vyvolenou, kvůli které je schopen se i zkusit změnit, miluje. A tak i když jsem věděla, co přijde, tak mi ta žádost o ruku přišla trapná a nechápala jsem to ANO. Prostě... ne. Jinak standardně příjemný díl.

Osudový střet (2012) (TV film)

Ano, německé drama, asi fakt není co dodat. Ale já bych nehodnotila tak přísně. Jako oddechovka to posloužilo dobře. Myslím, že se dá už dopředu celkem odhadnout, co od toho čekat. A zázraky to nebudou. V této kategorii slušný průměr.

To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad (1997) (TV film)

Cca první třetina odehrávající se ve vlaku mě vážně bavila, druhá mě nudila a ve třetí už bylo jasné, jak to bylo. Klidně bych to zkrátila, nebo udělala děj akčnějším. Takto to byla přece jen kapku nuda. Škoda. Příběh plný neschopných a nesympatických agentů FBI vyvažuje Jessica, já ji mám zkrátka ráda.

Ach, ty Vánoce (2013) (TV film)

Bez originality a v druhé půlce, kdy bohatý napravený záporák začal všechny nabádat, aby mu říkali Gerry, za mě mírně rozpačité. No co... s rostoucí "věkovou číslovkou" roste i můj cynismus. Nicméně se na to dívalo pěkně, bylo to hlavně o lásce a byly tam světýlka, stromečky, baňky, dobré skutky. Sama mám s manželem taky baňku, kterou jsme koupili první vánoce, co jsme se dali dohromady, a taky každé vánoce od narození dcery jednu ozdobu pro ni kupuji, takže tahle ta část se mi líbila moc. ;)

Koruna k Vánocům (2015) (TV film)

Přistupovala jsem k tomu dost skepticky, protože tyhle filmy ala deník princezny a laciná zpracování, kterak obyčejná holka ke štěstí u královského dvora přišla, moc nevyhledávám. Nevyhneme se snad žádnému žánrovému klišé. Holka z Brooklynu, co má hluboko do kapsy se dostává na evropský královský dvůr maličké neznámé země, aby tam mezi dvořany se secvaklýma prdelkama uloupila královo srdce. Tady nám do toho vmíchali i nezvladatelnou princezničku. Všechno nasvědčovalo tomu, že se mi to nebude líbit, ale když já chtěla vánoční fim a tento byl hned po ruce. A nakonec jsem celkem příjemně překvapená, koukalo se na to hezky, hlavní hrdinka byla sympatická a i když to na konci už dost drhlo a začínala to být taková ta přeslazená nuda, dokoukala jsem a nebrečím nad ztraceným časem.

To je vražda, napsala - Jasná vražda (1991) (epizoda)

Co čert nechtěl, Jess se nám přimíchala i mezi Amiše! Amišové mě děsí, i když, jak by řekl šerif, by mouše neublížili. Herci ztvárňujícímu Jákoba role záporáka sedla.

Patrick Melrose - Špatná zpráva (2018) (epizoda)

Pustila jsem si to naslepo, jen s vědomím, že tam hraje Benedict Cumberbatch (výborný). A fakt sem na to nebyla připravená. Takže jsem hodinu sledovala feťáka, říkala si WTF?! a pokládala si otázku, co byl jeho otec za hovado. A kde byla jeho matka. A jestli se na to vůbec chci dívat. Nejradši bychspontálně dala dvě hvězdy, ale čím víc o tom přemýšlím... tak se mi do toho vlastně vůbec nechce, protože je mi jasné, že tenhle díl byl důležitý a musel ukázat, jak je to teď, protože PŘEDTÍM... A já tak trochu tuším, co předtím bylo a fakt se mi to nechce ověřovat.