Hana a její sestry (1986)

To přehazování sester z náruče do náruče je trochu bizarní. Víc mě k tomu v tuto chvíli prostě nenapadá.

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Pokud jste nenáročný divák, který si rád užívá thrillery plné překvapivých momentů a zvratů, tak do toho! 3,5*

Podruhé mě neoklameš - Epizoda 6 (2024) (epizoda)

Ne, nesoustředím se na to, takže i když je už dost možná zbytku diváků jasný, co se tam děje, tak já furt nemám šajna a jen se bavím dalším zvratem za zvratem!

Láska je slepá: Švédsko (2024) (pořad)

Za mě rozhodně nejlepší řada. Nejnormálnější účastníci. To, jak všichni zvládli závěrečné setkání mluví asi za vše. Doufám, že Švédsko bude mít další řadu.

Virgin River - Série 5 (2023) (série)

Pátá série je prý pro mnohé diváky příliš temná a volají po staré dobré klidné romantice. No za mě právě díly s požárem a nakonec i (moje neoblíbená) drogová linka dávaly ději nějakou dynamiku. Hry na má mě rád, nemá mě rád a zásoba nejrůznějších nemocí brzy přestanou bavit. V páté sérii nám přišlo pár nových postav - zbytečná Ava, matka Lizzie, Lark a Hazel, Kaia s nádhernýma očima, táta... pár nových vztahů (SPOILER!! Ne, Cameron a Muriel mi k sobě prostě nesedí). Na další řadu se těším. Nejen na naznačená dramata, ale i zpátky do toho krásnýho prostředí. 3,5*

Virgin River - Vánoční táta (2023) (epizoda)

Hmm vypadá to, že u Bradyho a Brie ještě není všem dnům konec. Vánoční dvojdíl nám přinesl další postavu, která nejspíš bude mít co říct. Ale řekne nám to samozřejmě až v šesté řadě. :D

Virgin River - Čím víc lidí, tím líp (2023) (epizoda)

Vánoční zápletka je sice krapet přitažená za vlasy, ale mě by vlastně bavilo i trochu delší pátrání. Co mi vážně nesedělo byla ta narcistická show Camerona a Muriel. No... Na Vánoce já slyším, takže 4* a hned zapínám druhý díl. Škoda, že to není i se sněhem.