Mamma Mia! (2008) odpad!

Tak tohle jsem nedala. V půlce jsem to zděšeně vypla a DVD šla zakopat na zahradu. Nečekala jsem to. ABBU mám ráda, jako bonus (když už nic jiného) Colin Firth a Stellan Skarsgård... ale... NE NE NE!! Vydržím hodně, opravdu ano, ale tohle bylo jak rána do obličeje. Tady ignoruji i vizuální stránku za kterou většinou dávám aspoň jednu hvězdu. // Výborný komentář: Cival

Děsnej dupák (2009) odpad!

Ano, byla jsem hodně naivní, když jsem si myslela, že se u tohoto filmu zasměju. Jenže jedinej dobrej vtip byl předem ukázanej v traileru (ano, Flashdance) a já jsem prožila 80 minut (fakt to bylo JEN 80 minut?) utrpení. Obdivuju a nechápu samu sebe, že jsem to nevypla. Jeden z naprosto zbytečných filmů, škoda času i peněz.

Pečení na neděli (2021) (pořad)

1. Podluží - Vypadá to, že se Čt podařilo udělat velmi příjemný pořad. Opravdu se mi strefil do nálady, příjemně naladil. Průvodkyně Petra Burianová zvládá svůj úkol na jedničku. Víme o ní, ale mnohem větší prostor dává lidem, kteří ukazují svoje dovednosti. Přijde mi super, že na obrazovkách dostávají tyhle (převážně) ženy prostor, protože rozhodně mají co předat, nebo jsou inspirativní tím, že se samy snaží, aby se na minulost nezapomnělo. Je tam i PP, ale s tím už se prostě počítá. Za mě palec nahoru. Díl se mi moc líbil. Těším se na další. 5* 2. Krkonoše - přiznávám se, že z tohoto dílu jsem hodně zklamaná. Začátek s paní Jarmilou sliboval podobného ducha jako tomu bylo u prvního dílu, ale potom se to zvrhlo v jednu velkou reklamu, která byla výraznější než samotný pořad (o pečení!). A ten Krakonoš na konci byl jen třešnička na podivném dortu. 2,5*