Vraždy v Midsomeru - Náměsíčná (2010) (epizoda)

Já si u tohoto dílu fakt myslela, že jsem na to přišla. A přitom si mě tvůrci celou dobu vodili a dařilo se jim mi podstrkovat ty jejich falešný návnady.

Buffy, přemožitelka upírů - Překvapení (1998) (epizoda)

Ještě štěstí, že se stihl v té agónii obléct, než se vrhl vstříc deštivému počasí. :D :D :D Já si na tento díl pamatuju fakt jen matně (ostatně jako na většinu), ale co mi zůstalo v hlavě jasně, je ten hudební podkres. Když jsem to viděla poprvé, tak mi bylo... já nevím kolem 13? 14? a fakt jsem si ten díl prožila, platonicky zamilovaná do Angela. Teď mi to -> ,,chci to potlačit... já taky...." přijde prostě jen úsměvný. Ale i tak je to zkrátka něco, na co celou dobu divák čeká a mě kapku překvapilo, že to přišlo už tak brzo - holt asi je to tím, že kdysi jsme museli na každej novej díl čekat týden. ;)

Buffy, přemožitelka upírů - Vejce zla (1998) (epizoda)

Buffy se cicmá s Angelem a mezitím po ní jdou dva hloupí upíři (což by nemuselo být špatný,  kdyby byli líp zahraní) a pod kůži se jí snaží dostat vetřelec. A kromě cesty k zarachu to nemá vůbec žádnou pointu.

Buffy, přemožitelka upírů - Ted (1997) (epizoda)

Joyce zaslepená novou láskou odmítá vidět vše, co by idylku narušilo. Buffy jako správná puberťačka mámě trochu toho pokakanýho štěstíčka nepřeje, zvlášť když se o něm dozví ne zrovna šťastným způsobem. Hodně slabý díl.