Boo, Bitch - Zlá mrcha (2022) (epizoda)

Žišmarjá, už mi asi definitivně hráblo, ale já jsem z Gii úplně na měkko, jak je mi jí líto.

Boo, Bitch - Co je to za mrchu? (2022) (epizoda)

Wtf? Co se to tam celou děje? A proč je najednou z Eriky ultramrcha? "Tělo zůstává, mozek odumírá?" Konec dobrý (překvapivě), ale to předtím... čirý utrpení. SPOILER!! Jelikož si i Gia nepamatovala, jak se dostala domů, tak se něco takovýho dalo čekat. I když jsem neměla úplně tuhle představu o vývoji děje, ale tohle je lepší než ta má. :D

Boo, Bitch - Falešná mrcha (2022) (epizoda)

Znáte mě. Nedám si říct a pokračuju v krasojízdě. A přiznávám, že na konci jsem pozvedla obočí, neb mě to nenapadlo.

Vraždy v Midsomeru - Lesní muž (2003) (epizoda)

Díl u kterého se otevírá kudla v kapse. Mladí smradi, co si myslí, že můžou všechno. Hnus. Jinak je to i důstojné rozloučení se seržantem Troyem.. ehm.. inspektorem! 4,5*

Boo, Bitch - Facka od mrchy (2022) (epizoda)

Na postavě Gii v těle Zoe Margaret Colletti je snaha ukázat aspoň něco zajímavýho - úzkosti, ale holt není hlavní postava, tak se tam vždy jen tak něco plácne, naznačí, ale nedostává to prostor. Škoda. Eričina zahleděnost do vlastních problémů a přehlížení loajální kamarádky je dost ohraný téma.

Pes baskervillský (1988) (TV film)

Jeden z nejznámějších Sherlockových případů, který jsem jako malá měla moc ráda, protože kdo by se (rád) nebál strašidelného psa! Je v tom fascinace. Jeremy Brett jako Sherlock jako vždy skvělý, stejně tak Edward Hardwicke jako Watson.

Boo, Bitch - Pomsta je mrcha (2022) (epizoda)

Předvídatelně pokračujem. Je to slabota. Zkrátka už stokrát viděné teen drama o přátelství, lásce looser a oblíbenec, rivalitě, okořeněné mrtvolou/nemrtvolou, aniž by to pořádně fungovalo.