Vánoce u našich - Pomsta bude sladká (2020) (epizoda)

Na Johanne se nám to nějak sype. A já jen doufám, že si nenechá namluvit nic jiného, než že je skvělá a není se kam hnát, pokud o to doopravdy nestojí.

Agatha Christie's Poirot - Vánoce Hercula Poirota (1994) (epizoda)

Velmi příjemný díl, prodchutý vánoční atmosférou a s velmi zapeklitou vražednou záhadou. Pan Suchet tentokrát v kombu s Philipem Jacksonem alias inspektorem Jappem.

Filmy našeho dětství - Smrtonosná past (2019) (epizoda)

Těžko říct, zda je to tím, že jsem si na ten styl už zvykla, každopádně tento díl se mi líbil nejvíc a byl opravdu nabitej zajímavostma.

Panství Downton - Epizoda 4 (2015) (epizoda)

Daisy, ač si stále opakuju, že mladičká a horkokrevná, jsem měla chuť dál pohlavek, aby se vzpamatovala. Navíc Sophie McShera hraje tu roli takovým stylem, že mám mnohokrát pocit, že ta holka neumí pořádně do pěti napočítat a přitom bych měla věřit, jak moc jí jde učení? Jinak standardně dobrý díl.

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Jednička se mi líbila určitě víc a bylo to strašně dlouhýýý (ale já mám obecně problém s dlouhýma filmama). I tak jsem se bavila a Kurt je prostě skvělej Santa. Dát tomu míň jak 4* prostě nemůžu.

Panství Downton - Epizoda 3 (2015) (epizoda)

Milé. U této epizody jsem se zamýšlela nad tím, jak hrozně fandím hraběnce vdově bez ohledu na to, že bych sama přemýšlela o tom, co je nejlepší pro všechny. :D Asi je těžký si ji nezamilovat. ,,Šlechtic co vítá reformu? To je asi jako krocan, který vítá Vánoce."

Panství Downton - Epizoda 2 (2015) (epizoda)

To se mi zase zvedl tep. Rozhodně neschvaluji to, co paní Drewová udělala, nicméně milá blbá Edith by si mohla v té své hlavě uvědomit, že to ona byla spouštěčem toho všeho a že rozhodně není jediná, co trpěla a někoho ztratila. Blběna. Uff. Jo ulevilo se mi!! :D

Panství Downton - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Upřímně doufám, že touto první epizodou šesté řady se nám už definitivně uzavřou ty staré vzorce jako - strach o čest lady Mary, protože se dala na scestí nebo věčné obviňování Batesových a těším se na další díly. Jsem zvědavá, kam se s postupujícím časem rodina posune a jak dlouho se jim podaří udržet si Downton. Závěr byl krásný, fakt mi vehnal slzy do očí. :-)

Panství Downton - Série 5 (2014) (série)

V páté sérii jsem měla pocit, že tvůrci recyklují stará témata a často jsem si říkalat, že TO jsem už přece jenom viděla. No viděla, v trochu jiné podobě v minulých řadách. Zvlášť linka "kdozabilpanaGreena". Každopádně díky poslednímu dvoudílu jsem vše odpustila. ;) Tam bylo vše jak má být.

Fany a pes (2019)

Moc se mi to líbilo, konec mě dojal. Myslím, že jako přiblížení tehdejší doby pro děti to je fajn.