Wladi.mir

TUL strojař

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 31.10.2017  06:45
    Smrtihlav (2017)

V ideálním případě bych vzal první půlku z HHhH a druhou bych vyplnil Anthropoidem.

• 24.10.2017  10:56

Tony Bourdain je pro gastronomii něco jako Jeremy Clarkson pro automobilismus. A já oba tyhle chlápky mám děsně rád, pro jejich nevybíravý smysl pro humor.

• 18.10.2017  07:11

Atomic Blonde: to je perfektní soundtrack v čele s peckami 80. let a naprosto výbornými kulisami NDR a Berlína v době pádu berlínské zdi. Rozhodně výborné jsou i přestřelky a akce, ale tam kde Kingsman rozjede akci, se pustí parádní muzika a přídá tomu fajn nádech. Zde pouze slyšíme svištět kulky a skřeky Lorraine. Dalším plusem jsou Charlize a děsně odporný James, ale jinak je příběh taková zhovadilost. Postrádalo to jakékoliv napětí a ve výsledku je vám jedno jak to vlastně dopadne. Prostě to nebylo jak se říká "cool akce".Trailer mě nadchnul a nakonec to bylo i to nejlepší z celého filmu. Pro mě osobně zklamání roku.

• 4.10.2017  06:57
    Pot a krev (2013)

Je tedy až neuvěřitelné, že je to podle skutečné události. Některé momenty se fakt snad ani nedají vymyslet, ale jediné co mi hodně vadilo je ta Bayova režie. To je prostě něco co nepřekousnu, jeho styl mi prostě nesedne. Je to ukecané, dlouhé, hodně nesourodé, prkený Wahlberg a spousta trapných vtipů. Slabý.

• 31.8.2017  07:00

Nejvíce se mi líbila scéna, kde to Dom zvedne na zadní - na ledu.

• 7.8.2017  14:07
    Lijavec (divadelní záznam) (1997)

"Milostpane, když se na mě dnes díváte, jistě byste neřekl, že jsem býval umělkyně. Jmenuji se Hermína Froditová a vystupoval jsem pod uměleckým jménem Herma Frodit. Celý život jsem se nemohl rozhodnout, mám-li se oženit či vdát. S léty ubývalo nápadníků i nápadnic, umělecky se mi také přestalo dařit, až jsem skončil v panoptiku jako stará vodní panna." Seminář je geniální.

• 25.7.2017  15:21
    Dunkerk (2017)

Jde to i bez 3D! Audio stránka filmu na neskutečné úrovni, vizuální stránka by mohla být ochuzena sem tam o hodně rozklepanou kameru, ale jinak dokonalé dílo. Byl jsem naprosto spokojený i co se týče obsahu a zvoleného stylu vyprávění tří dějových liníí, které se ve výsledku prolínají celý film. Dlouho jsem nebyl tak nadšený při odcházení z kina. 24.7.2017 Cinema city Liberec.

• 25.5.2017  06:39

Christoper Lee je nejsympatičtější záporák.

• 29.3.2017  06:35

Muzikál.

• 16.3.2017  16:17
    Příchozí (2016)

Atmosféra filmu je vynikající, napětí po celou dobu a navíc skvělý výkon Amy Adams. Bohužel na plných 5 hvězd mi tu chybí akčnější konec.

• 28.2.2017  19:41

Vynikající Morricone a dnes již velmi známé melodie, aniž bychom věděli, že jsou z tohoto filmu.

• 22.2.2017  21:33

Většinou moc komentářů nepíšu, ale zde se musím podělit o svůj názor. Jelikož jsem fanoušek téhle série a díly AC a AC 2 považuji za majstrštyk ve světě her, tak tento film, ačkoliv jsem pevně věřil v pravý opak, mě zklamal. Šlo hlavně o to jak to celé začalo. Špatný začátek filmu je podle mě to hlavní, nestihl jsem si vytvořit žádné sympatie k hlavnímu hrdinovi. Tady bylo jen několik střihů a šup rovnou do toho paskvilu. Já kdybych neznal hru, tak se v tom ani trošku nevyznám, ale budiž. Další věc je, že je to celé uspěchané, střídání minulosti/přítomnosti je zmatené. Abych byl upřímný i ve hře je důležitější ta minulost a hlavně zajímavější. Zde je to přesně naopak, je kladen velký důraz na přítomnost, která je...no nuda. Nějak mi nejde na rozum proč je to z 90% dělané na počítači a celý děj je pak natočen v jednom studiu, tipoval bych za 14 dní. Skvělý herci. Tomu (výběru) se asi nedá co vytýkat, ale koukat pořád na polonahého Fassbendra mě taky nebavilo. Vrchol všeho je ten idiotský "animus" tak tohle si mohli autoři odpustit. Koukat se jak je Michal na klacku je fakt zbytečný. Suma sumárum opravdu promrhaný čas a materiál na výbornou filmovou sérii. Hry byly mnohem lepší. Navíc dost napínavější, lépe kontinuální a hlavně i více mysteriózní. Zkrátka je to pro mě zklamání, protože jsem se na tom moc těšil.

• 20.2.2017  13:20
    Trollové (2016)

Člověk musí být hodně na drogách, aby se to dalo dokoukat.

• 28.1.2017  21:34

Jacku Reachere prosim nevracej se!

• 7.11.2016  07:03

S přibývajícím Fernetem se na to stále dalo víc a víc koukat, ale i tak to je stěží na jednu hvězdu.

• 7.11.2016  07:01

Obávám se, že tu nudu, šeď, nudu a šeď nezachránila ani Monica Bellucci. Ať je jakkoliv krásná, tak tento film je neskutečná blbost, kde jsem nenašel jedinou ideovou myšlenku.

• 24.10.2016  07:12

Očekávání bylo velké, ale dostavilo (postavilo) se pouze velké zklamání. Sprosté, trapné a myšlenka? Asi žádná...

• 19.10.2016  07:00

Omlouvám se, ale tohle jsem nepochopil. Nevím co je na tom tak skvělého natočit film z pohledu první osoby. Přišlo mi to jako lepší béčko. Nějaká houpající se kamera, pohled z první osoby a triky, které vidím každý týden v Darwinových cenách, jenže tam je to skutečné. Příběh celkem ujde, ale že by to bylo postapokalyptická budoucnost? Kromě triků úvodní scény, to vypadá jako současnost, kde běhá nějaký ten hárdkór. Zkrátka a dobře nelíbilo se mi to. Čas se dá trávit lepšími snímky.

• 19.10.2016  06:48

Ze začátku jsem si připadal, že nevím o co tu jde. A víte co? Taky, že ne! Ale postupně jsem si našel sympatie k tomuto filmu a dokoukal ho. Konec konců se z toho vyklubal celkem nadprůměrný romantický film, který baví, ale že bych si potrápil břišní bránici to ne.

• 19.4.2016  06:56
    Edith Piaf (2007)

Marion skvělá, masky taktéž, hudba výborná, ale to je tak vše. Děj je dlouhý (zbytečně) a navíc tak rozkouskovaný, že jsem ani neviděl smysl toho všeho. Každopádně zajímavý životopisný film, ale podruhé ho již vidět nemusím.

• 24.3.2014  14:53

Naprosto se ztotožňuji s komentářem Malarkeyho.

• 4.3.2014  08:19

"Já jsem doprdele prezident spojených kurva států!" Charlie Sheen.

• 2.10.2013  19:37

Na to jak mě Pětka nadchla, mě Šestka neuvěřitelně urazila.

• 4.3.2013  18:48

Pouze Woody Allen pobavil.

• 6.12.2012  18:36

Veliké zklamání.

• 24.7.2012  23:47
    Madagaskar 3 (2012)

???

• 22.7.2012  23:51

RIMMER:Co se to děje? HOLLY: Hmm, Hercule Poirot právě vystoupil z parního vlaku a víš, co si myslím? Viníky jsou všichni. RIMMER: Proč musíš být lodní počítač zrovna ty? Bylo by nám líp, kdyby tu šéfoval kýbl ovčích hovínek.

• 11.6.2012  16:36
    Góóól! III. (2009)

A já to řeknu, je to sračka!

• 22.4.2012  21:36

Dokument v podstatě nenabízí nic nového pod sluncem. Řekl bych, že je více stravitelný film Norimberk.

• 18.4.2012  22:55

Takové vcelku nenápadné francouzské překvapení. I když se může zdát, že to není originální nápad, přesto je inspirováno skutečným příběhem, který je fajn. A na to, že má film bezmála 2 hodiny, hodně svižně uteče. Dramatické chvíle se střídají s vtipnými a celkově to hodně zapůsobí na člověka, zvlášť když je k tomu výborně udělaná hudba. Jsem tedy hodně mile překvapen a rád se na tento hezký film podívám znova. Ode mě 5*, protože letos je jich jako šafránu. PS: Doufám, že američani neudělají nějakou svojí verzi, aby na tom trhly miliony.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11