Proroctví (2009)

Tak to jsem od tohoto filmu fakt nečekal - awesome, byl jsem nadmíru překvapen. V čem a to zmiňuje i Eddie - Nicolas Cage tam nesedl (jako moucha na hov...), rozhodně by se tam vyjímal lepší herec s více harizmatickou tváři a opravdu hrající muže, který se snaží zachránit celý svět, Cage to hrál spíš jak kdyby si chtěl zachránit jen tu svou prdel...

Strážci - Watchmen (2009)

Tak tohle byl nejslavnější komiks všech dob? Tak to teda nebylo nic pro mě. Z necelých 3 hodin filmu jsem si užil tak 1/3 a to hodně s obtížema. Děj byl opravdu jak z pohádky místy až úšklebný, hrdinové mi připadali jak kdyby zrovna dorazili z maškarního (kromě Rorchacha ten měl docela stylovou masku), Dr.Manhattan taky stojí za zmínku - nebyl špatnej pobavil, ale jeho IQ asi utrpělo velkou ztrátu při tom jeho přeměnění....Celkově bych to ohodnotil 45% = 2,5*, ale tohle tu nejde, tak se přikláním ke 2*;-)

Requiem za sen (2000)

Ze začátku mě Requiem for a Dream nevzal, dokonce jsem si dal po 30 minutách filmu 14. denní pauzu. Nakonec mě kámoš Adam (uživatel Baffer) řekl ať to dokoukám, že mě to fakt chytne a jak ne tak jsem divný...Dneska to jest 28. června 2009 jsem to tedy dokoukal a musím říct, že je to fakt nářes. Nechci být nějaký splachovací, ale jakmile všem třem - Harry Marion a Tyrone dojdou drogy a nemohou je sehnat, ovdovělá paní Sara Goldfarb žije ve vlastní světě, všichni mají schýzu a obsťák k tomu, začlo mě to rapidně bavit a přitáhlo mě to k obrazovce jako můru přilíká rozsvícená lampička v absolutní tmě. Ty 4* jsou jen za těch posledních 40 minut, co jsou fakt "nadfilmové";-)

Andělé a démoni (2009)

Symbolog Robert Langdon je pozván do Vatikánu na rozluštění blížicího se nebezpečí - Ilumináti. Vůbec by mi nevadila vědomost o problematice křesťanství od Toma Hankse alla Robert Langdon, když tomu věnoval svá nejlepší léta svého života, ale aby to samé a možná ještě víc věděla obyčejná vědkyně - lépe řečeno fyzička Viktorie Vektra, která tak zná akorát dějepis z 5. třídy základní školy je velice udivující....To by nebylo nejhorší, ale děj je tak mizerný a po delší době (30minut) Vás to nutí k delší a povinné přestávce, aby jste se vyhnuli zdegenerování mozku. Ewan Mcgregory mě osobně teda vůbec nepřesvědčil, že by Bohu věřil ani z 5%...Ron Howard neměl sázet na hvězdy z Hollywoodu, ale spíše na herecké výkony, které by lidi více přitáhly k filmu;-)

Noc v muzeu 2 (2009)

Trošičku nereálné, ale stejně a řekl bych, že možná více zábavné než předešlý díl. Akorát ta nereálnost tomu trochu ubírá. Já se bavil na 65%.

Jasné nebezpečí (1994)

Co tento film zachránilo od horšího hodnocení je dobrá zápletka filmu, protože po akční stránce je tento film velmi slabý. ale i tak je koukatelnost dobrá a nudit se určitě nebudete. 70%.

Terminator Salvation (2009)

Když jsem šel na Terminátora Salvation do kina, už hned od začátku jsem od toho čekal hodně (například 4 minutový trailer, který snad každému musel vyrazit dech a nebudit skoro stejně jako píchnutí drog do žil:]) a taky jsem se dočkal. Už od 3 minuty, kdy film začal jsem se nenudil, ale jen jsem tiše dýchal a ani nehýbal, abych si tento velkofilm užil ve velkém stylu. Vše bylo tak geniální, že se asi ptáte proč mé konečné hodnocení jsou 4*. Určitě, a to mi snad fandové Terminátora prominou asi to taky věděli, kvůli tomu, že děj je tak předvídatelný, jako byste skoro byli režisérem tohoto filmu.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Chev Chelios asi nikdy nezažil a nezažije poklidný den poflakováním, dlouhým spánkem či čuměním do blba. V Crank 2 jede rozhodně na více VOLTŮ...

Horší než smrt (2007)

Hodně slušné odlehčení od takového tématu jako je pohřeb blízkého. Dal bych možná i 5*, ale viděl jsem to u voleb, kdy jsem seděl v komisi a rozkouskovaně, ale to nemění můj názor, že je to skvělá anglická komedie.

Mrtví jako já (2009) odpad!

Zbytečně ztrávený život. Kdyby ke mě, stejně jako v tomto filmu, přišel smrtonoš v podání Daisy [Ellen Muth] a zeptala by se mě, co bych chtěl dělat před smrtí? Rozhodně bych neřekl koukat na tento stranšný k smrti ubíjející film. Herci, jestli se jim dá tak říkat, podavají velmi neherecké výkony, možná by podali lepší, kdyby to byl aspoň trochu logický scénář. No prostě jedním slovem odpad!