Hlava rodiny (1991) odpad!

Film o bohatých lidech a jejich problémech. Vypnula jsem to ve chvíli kdy se rozmazlená dcerka zasekla a začala fňukat, protože jí zlý tatík nechtěl uspořádat svatbu za 50 kilo nebo kolik. Chudinka. A Steve Martin mi prostě nepřijde vtipný.

Zelená míle (1999)

Stephen King měl zůstat raději u psaní povídek a o filmech podle jeho knih platí něco podobného.

Záhada Blair Witch (1999)

No, že bych z toho v noci nespala, to ani ne, ale svoje strašidelné chvilky to mělo a atmosféra byla taky docela hustá. Určitě lepší než například REC. I když jsem měla občas pocit, že ti studenti hysterčili spíš sami ze sebe navzájem. Je ovšem třeba to brát tak, že šlo o nízkorozpočtový film, znám plno horrorů s dokonalými grafickými efekty a obrovským nákladem, které nemají ani desetinu toho, co Záhada Blair Witch. 70%

50x a stále poprvé (2004)

Proč jsem se jenom před sledováním tohoto filmu nepodívala do tv programu? Přečetla bych si tam že jde o romantickou komedii USA a ušetřila bych drahocenný čas, který bych mohla strávit mnohem lépe, například čištěním WC. Jedna hvězdička za Roba Schneidera.

Portrét šílenství (2005)

Další film od Stuarta Gordona, od kterého jsem viděla skvělého Reanimátora a Castle freak, takže tenhle kousek jsem si nemohla nechat ujít. Jak to dopadlo? Začátek divný, prostředek ještě víc divný a konec absolutně divný. William Macy se svými manickými záchvaty na mě působil dost směšně a trotlovitě a scénka s teplým černochem na konci ve mě vyvolala šílené výbuchy smíchu, což asi nebyl záměr autora. Dějově podobné jako Volný pád, ale zatímco ve Volném pádu mělo jednání postavy jasnou logiku (kolikrát jsem na úřadu nebo v obchodě chtěla udělat to samé) a film měl prostě grády, tak tady bylo všechno nějak divné, nepřirozené a nelogické. Jestli někdo kouříte marihuanu, tak si dejte dvojnásobek svojí obvyklé dávky a už se nemusíte na tuhle podivnost dívat, vyjde to nastejno.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

VÁŽENÝ PANE C CHAPLINE BLAHOPŘEJI STOP PRÁVĚ JSEM NAŠLA JEDINÉ MÉNĚ VTIPNÉ LIDI NA SVĚTĚ NEŽ JSTE VY STOP JMÉNO GILMOROVA DĚVČATA STOP VAŠE MNGWA STOP

Scary Movie 2 (2001)

Podívejte se na úchvatné intro s J. Woodsem a pak to vypněte. Všechny tři hvězdičky jsou právě za těch 7 minut před samotným filmem..

Wolffův revír (1992) (seriál)

Kdysi dávno jsem se na tuto detektivku občas koukla. Původně jsem tomu dala 2 hvězdičky, ale nedávno jsem v noci znovu viděla několik dílů, a nepřipadalo mi to na německý seriál vůbec špatné, když do toho nepočítám poučné scénky s vrabčákem. Takže 3 a půl hvězdičky