Útěk ze Sibiře (2010)

film mel velice dobry nastup zacatek v gulagu byl fakt dobrej, ale jak mile utekly uz to byla vcelku nudna 6500km dlouha prochazka, Colin Farrell byl uzasny

Rango (2011)

mozna ze sem mel zrovna spatnej den, mozna sem od toho hodne ocekaval, a mozna sem se nato jenom moc tesil, ale nejak me to nenadchlo, az na par velice povednych momentu sem se celkem nudil, mozna tomu dam jeste sanci a po dalsim shlednuti sve hodnoceni prehodnotim ale zatim prome prumer, letosni anymak zatim vyhrava megamind.

Sanctum (2011)

bylo to velmi zajimave a napnave od zacatku do konce, vubec nechapu to chabe hodnoceni uz jenom ta mraziva klaustrofobni atmosfera me dostala, zkratka velice pekne odvedena prace.

Cesta samuraje (2010)

vcelku povedene bojove sceny, ale dosti plitky pribeh, beckove efekty, jedine co tenhle film drzi nad vodou jsou dobri herci hlavne Geoffrey Rush

Od soumraku do úsvitu (1996)

at si rika kdo chce co chce toto je pro mne jeden z tech filmu ktere nikdy neomrzi, skvostny pocin, skloubeni zanru a skvele herecke obsazeni

Strážci - Watchmen (2009)

zanrova klasa, uzasny soundtrack, skveli herci, co vice dodat.

Zrození legendy (2010)

uz sem vydel i mnohem lepsi pracovani tohoto pribehu- obavany bojovnik s Jetem Lim

Tři dny ke svobodě (2010)

Paradni trihler, uz dlouho se mi nestalo ze bych byl u nakeho filmu od zacatku az do konce takhle napnutej, Crowovi role postarsiho ucitele sedla na telo a odvedl vybornou praci, proste film promisleny od zakladu, a nebudu se stydet dat 5* ponevac sem se bavil nad ocekavani dobre.

Barbar Conan (1982)

miluju tento epos o pomste a sile tela i ducha uz od detstvi, skvela hudba i vyprava a samozrejme nezapomenutelny Arnie ve skvele forme v jedne z jeho nejlepsich roli.

Jedna ruka netleská (2003)

tento film patri jiste k tomu lepsimu co v nasi produkci kdy vzniklo, skvele hlasky, skveli herci co vic dodat