Sezn@mka (2016)

Seznamka, aneb jak se seznámit v dnešní době. Za použití moderních technologií. Zajímavý obrázek, jací jsou muži. Langmajer je přesný standard, kretén, který má rád především sám sebe. A má strašně velké sebevědomí.

Díra u Hanušovic (2014)

Tak tohle je typický Krobotovský film. Nejlepší je pan Vitásek.

Anděl Páně 2 (2016)

První díl byl o dost lepší. Jeho kvalitu to ani zdaleka nedosahuje. Je to až příliš spíš jako televizní hra než pohádka.

Je prostě báječná (2014)

Tak tohle je nejhorší film Jennifer Aniston. A navíc zde nehraje vůbec hlavní roli. Nejvíc mi však u ní vadí, že jí nedali její super hlas. Jinak je to celkem slušný propletenec, něco jako Beverly Hillls 90210, aneb každý s každým. Celkem zábavné, ale nijak výjimečné. Navíc je film částečně vyprávěný, nejen hraný, takže takový trochu divný styl.

Les sebevrahů (2016)

Ač se film ze začátku tvářil jako Záhada BlairWitch, což znamená, budil dojem, že bude o ničem - tak posunem ke konci ukázal své skryté kouzo. Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdami, ale závěr rozhodl - 5. Opravdu dobrý, kvalitní horror.

Lístky ve větru (2014) (TV film)

Wau! Tak tento druhý díl Květin v podkroví, je ještě o hodně lepší. Intriky, přetvářka, pomsta, nenávist - vše je opět ve hře. Klobouk dolů před románovou předlohou a scénářem. Pokud si film chcete opravdu užít, nečtěte Obsah, neboť toto vypsání obsahu je téměř vyčerpávající, a nenechává prakticky žádný prostor pro napětí. A přitom film je napínavý až do konce. Už se moc těším na poslední 2 díly - Život v hříchu a Kořeny minulosti. Scénář v tomto případě dělal již někdo jiný, tak jsem zvědavá, jestli to nebude mít vliv na kvalitu příběhu.

Cats (1998) (TV film)

Tento muzikál mě hodně zklamal. Podle různých propagací jsem si ho představovala o dost lepší, než doopravdy je.

Mafiánovi (2013)

No koukám, že se s ničím nepářou. Ať se to týká matky, otce, syna a dokonce i dcery. Postupují podle hesla - když to nepůjde po dobrém, půjde to po zlém. A je fakt, že někteří z nich si takové zacházení plně zasloužili. I když pravda volí k tomu trochu až moc brutální prostředky. Ale zase vždycky dosáhnou svého.

Armáda jednoho (2009)

Už dlouho jsem neviděla film, který by byl takhle o ničem. Naprosto nezajímavé. Jen zřejmě, pokud jsem to správně pochopila, tam bylo vlastně celou dobu skryté to, že šlo o nejhledanějšího teroristu, a Cuba ho nakonec zabil. Ač můj oblíbený herec, film naprosto nezajímavý.

Kráska a zvíře (2014)

Tohle je zatím poslední a také nejkrásnější zpracování Krásky. Perfektní masky.