Liga spravedlnosti (2017)

,,Ty jsi mě neoživil, protože mě máš rád. Nemám tě nerad.´´ Ač jsem šla na tento film částečně z donucení... Absolutně mě dostal. Ani chvilku jsem se nenudila. Perfektní efekty, dobrý děj, skvělí herci. Je to nejlepší film, co jsem dosud s tímto tématem viděla.

Dáma a Král - Vražedné známosti (2017) (epizoda)

Klidně si pošukává po městě a že mu vydírají rodinu, je mu jedno. Přes všechnu snahu u mě tento seriál dostává jen 3 hvězdy. Asi jsem čekala trochu víc.

Chicago (2002)

Opravdu pěkná podívaná. Muzikál je plný úžasně skvělých písniček.

Báječný hotel Marigold (2011)

Úžasné, působivé, báječné. ,, Ve svém věku nemůžu plánovat tak dopředu. Já nekupuji ani zelené banány.´´

Láska na kari (2014)

Pěkně zpracované téma o přistěhovalcích a hledání místa v nové zemi. A také téma vaření. Nejlepší filmy o vaření bývají vždycky s tématem indické kuchyně. Viz. ( Kuchař srdcem, Láska na kari ).

Kuchař srdcem (2009)

Nejlepší filmy o vaření bývají vždycky s tématem indické kuchyně, viz. ( Kuchař srdcem, Láska na kari ). Jedinou chybou tohoto filmu je to, že to určitě není komedie, jak je uvedeno.

První republika - Díl dvanáctý (2017) (epizoda)

Druhá série není tak dobrá jako první. I když se tvůrci dost snažili a dějová linka je také celkem zajímavá. Už nedosahuje úspěchu první série. Také mě zklamal poslední díl, který nic nevyřešil. Skončilo to bez konce. Je evidentní, že je to nastartované na 3. sérii.

Dům z písku a mlhy (2003)

Kvůli jedné hloupé chybě vznikne boj o dům. Zároveň tu jde, ale to až v závěru filmu o boj o život. Film ukazuje pomíjivost bohatství a hlavně, jak pomíjivý je lidský život.

Donnie Darko (2001)

Těžko říct, co si o tomto dílku myslet. Celou dobu to vypadá jako pohled do duše schizofrenika. Avšak nakonec autoři udělají časovou smyčku. A tím se dostáváme poněkud jinam. Celkem nepochopitelné.

Vánoční Kameňák (2015)

Tvůrci opět nezklamali. I když režisér už není Troška. Ač je film složený především z různých (většinou všeobecně známých ) vtípků. Přesto tvoří ucelený celek. Je to prostě sranda. A divím se celkem tedy tomu hodnocení. U mně dobrý!