• Krátkometrážní

Chyťte zloděje (1955)

Typický Hitchcock, s šarmantním Cary Grantem a okouzlující Grace Kelly. Jeden z těch méně podařených filmů od Hitchcocka.

Ani stín podezření (1943)

Průměrné krimi od Hitchcocka, bez větší zápletky a překvapení.

Osvícení (1980)

Skvělý film od Kubricka. Přiznám se, že ani já bych nevěděl co bych udělal půl roku někde v horském hotelu sám, asi by mi taky začalo hrabat. Z Nichlosona jsem měl místy opravdu strach, potkat bych ho tam vážně nechtěl.

Pro hrst dolarů (1964)

Eastwood a Leone. Dobrý western, díky němuž se Leone film od filmu zlepšoval.

Pro pár dolarů navíc (1965)

Další skvělý western od Leoneho. Něco mu k dokonalosti jako je Hodný, zlý a ošlivý a Tenkrát na západě ale chybí.

Velká ryba (2003)

Nádherný film s ještě krásnějším a dojemným příběhem od mistra Burtona. Film mě opravdu dojal a v závěru, kdy jsem viděl všechny ty postavy, které se prolínaly celým filmem, jsem se neubránil slzám...štastným slzám.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Jedna z mála rolí kde Carrey hraje vážně. Velice originální film s tématikou osudové lásky. Navíc vlasy Winslet byly barevně šílené jako celý film.

Šestý smysl (1999)

Opravdový mazec, u které jsem se opravdu bál. Tak geniální závěr jsem opravdu nečekal. Pointa mi nebyla prozrazena, tudíž jsem udiven.

Zběsilost (1972)

Kdo by pomyslel škrtit kravatou? Hlavnímu hrdinovi, budete každou minutu fandit víc a víc. Narozdíl od Hitchcockových předchozích filmů mi přišlo, že tento tolik negradoval, spíše plynul.