• Krátkometrážní

Návrh (2009)

Co říct? Tokových romantických filmů se už natočilo a ještě bezesporů natočí. Příjemné prostředí Aljašky tomu dodává něco navíc a Sandra Bullock hraje mrchu úžasně. Za zhlédnutí film určitě stojí.

Pařba ve Vegas (2009)

Nevím jak vy, ale já se bavil skvěle, přímo královsky. Myslím, že o letošní komedii roku není pochyb. Možná nejlepší komedie vůbec. Lepší titulky jsem ještě neviděl.

Motýlek (1973)

Naprosto skvělý film o člověku, který nikdy neztratil naději, naději být svobodný. Brilantní výkony McQueena i Hoffmana.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Myslel jsem si že lepší western než Tenkrát na západě není. Ale je,tenhle film. Ani chvíli jsem se nenudil, a ke konci byl s úžasem překvapen. Tak to má být.

Bournův mýtus (2004)

Druhý film předčil první. Ještě více akce než kdy jindy. Jsem zvědav jak to vše dopadne.

Agent bez minulosti (2002)

Konečně film, který konkuruje a je i lepší než bondovky. Výkon Damona mě potěšil. Nemužu se dočkat dalšího filmu.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Hodně drsné a absurdní. V té době vlastně nic netypického. Celý film je pochmurný a depresivní.

Terminátor (1984)

Nejlepší Schwarzneggerova role. Nejvíc mě štvala ta hnusná elektrická hudba. Na tehdejší dobu skvěla akce.

Tenkrát na Západě (1968)

Nadherný příběh, nádherné prostředí s nádhernou hudbou. Nejlepší western, který jsem mohl shlédnout.