• Krátkometrážní

Po přečtení spalte (2008)

Další černá komedie Coenovců. Nasraný Malkovich, jednoduchý ale super Pitt a děvkář Clooney. Tomu říkam parodie na špionážní filmy.

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Mesrine je Casselova životní role. Nevím kam až chtěl Mesrine ve svých činnech dojít, ale byl to šílenec který občas také nevěděl, co vůbec chce. Na plakátu jsem viděl Ježíše, než Mesrina.

Big Lebowski (1998)

Dude válí. Bílý medvěd nemá chybu. Mimo výkony hlavních postav bych chtěl vyzdvihnout výkon Buscemiho, bez kterého by to snad nešlo. Další podařený film Coenů.

Bourneovo ultimátum (2007)

Naprosto brilantní zakončení trilogie...nebo že by ještě ne? Akce od první minuty, tak jak to má být!

Ratatouille (2007)

Podle mého názoru nejlepší film od Pixaru a vlastně nejlepší animovaný film vůbec, ješte k tomu z prostředí Paříže. Bravo.

Telefonní budka (2002)

V jednoduchosti je síla. I tak by se dal charakterizovat tento film. Farrell zahrál na výbornou.

Michael Clayton (2007)

Poslední půlhodina je fakt parádní. Pomalý rozjezd, který ale graduje a končí překvapením i klišé. Clooney zahrál výborně. Nejvíc je ten jeho černý Merecedes-Benz.

Ucho (1970)

Herecký koncert Bohdalové a Brzobohatého. Za komunistů se dělo opravdu všechno.

Comeback (2008) (seriál)

Ozzák je to, co drží seriál pohromadě. Kdyby nebyl, tak...fakt nevím jak by to dopadlo.

Pianista (2002)

Stejně jako u Schindlerova seznamu, nemám slov. Nádherný film o lidské krutosti a naději.