• Krátkometrážní

Návrat do budoucnosti (1985)

Scéna, kdy Marty hraje na koncertu na kytaru a dává všechny ty rockerské grimasy mě dostala.

Memento (2000)

Takovou originální detektivku jsem ještě neviděl. Film ukazuje, že vzpomínky nejsou přesné a mohou být lehce zaměnitelné. Tetování na tělo...na to se jen tak nezapomíná.

2Bobule (2009)

Další film, který trpí dvojkovým syndromem. Z prvním filmem se nedá vůbec srovnat. Výkony Korna, Krampola a Švandové nelze ani nazvat hereckými. Potěší snad jen Langmajer, příslušníci Policie ČR a ta nádherná letní Jižní Morava.

Skrytá identita (2006)

Jedno z horších děl Scorseseho, ale přesto super film. Damon je mi fakt nesympatický a Di Caprio znovu ukázal, že hrát umí...a dobře. Akorát nechápu toho Oscara.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

No jo...Pitt proti Jolie...povedený film, u kterého jsem se pár krát pousmál. Oba představitelé se navzájem skvěle doplňují.

Krvavý diamant (2006)

Diamonds from Sierra Leone...skvělý film, který přibližuje hrůzy v Africe nejen z jedné strany, ale i z té druhé...naše.

Hotel Rwanda (2004)

Není ani možné co se všechno stalo. Skvělý film, ale také jeden z nejsmutnějších co jsem kdy viděl.

Nelítostný souboj (1995)

Souboj Al Pacina a De Nira, dvou legend. Scéna v restauraci, kdy oba spolu mluví je skvělá.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Skvělé drama s parádními hereckými výkony v jedné místnosti. Vinen či nevinen...toť otázka.

Rocky (1976)

Nebýt zápasu tak je to docela nuda. Zuřící býk od Scorseseho je úplně někde jinde. Fakt nevím co na tom Rockym všichni vidí.