Mutant (2006)

Celkem slušně to vypadá když vás tahle rybička či pulce honí a určitě nápad dobrý chválím ale něco my scházelo aby byl spokojený aby to žral abych řval utíkej i když mrtvoly byli tak prostě jenom chválím nápad a snahu.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Drákula mě celkem slušně překvapil a v táhl do děje ale bude kousek který moc zase neohromí. A tak se dostaví menší akce málo napětí může vše začít zlatý střed.

Kokuhaku (2010)

Jejich tvorba se mi doopravdy málo kdy zalíbí a když je to přehnaně dlouhé je to v prdeli. Tak rodinné drama v podobě smutku a pomstě je slabé a nudné.

Vymítání Molly Hartleyové (2015)

Na Exorcismus je moc filmu a pak je nejvíc důležitou otázkou jak celý rituál a posedlost vypadá a ta je můj názor že to bylo dost děravě vytvořeno. Aspoň nabídne jiné plusy než strach atmosféru lekání.

Lucy (2014)

Scarlett fakt záříš a tahle sci-fi bomba seti fakt povedla klobouk holka dolu. Sice ses k tomu dostala ehm vlastní chybou ale dobře si to využila takže tě hodně chválím.

Rocco (2016)

Zajímavý pohled na Rocca čumím povedený dokument.

Rychlý prachy (2007) (seriál)

Kdo to sežral je blázen sice holky chtějí být fakt přesvědčivé jak některé ty šulinky fakt žerou a jsou až trapně prokouknuté a některé prasata tak se fakt pořád divím že to už má přes 100 dílu a jede se dál. Je síla pozorovat jak je kundička pěkně upravená a sladce říka ne ne a nakonec ho má až ve střevech a stříka jak tarzan a když už to je prokouknuté tak necháme trochu tvarohu a najdeme babku či ne moc pěknou holku a nebo rovnou zkusíme prodávat ženy a nebo dokonce třeba hádka a druhá cizí slepička ucití velké zrní tak potom skočí fakt porno komedie čekám co fakt ještě předvedou.

Spectre (2015)

Celkem solidně jsem se těšil a měl i velké očekávání ale nakonec jsem dost spokojený není to úplně bomba na 5 ale pro mě je důležité že si mě pořád drží. A hudba se mi pořád nelíbí.

Skyfall (2012)

Mírně slabší kluci no tak máte pořád Daniela a vy ubíráte pomalu na kvalitě akce v dobrém proudu ale vlna celkového příběhu trochu zeslábla.