Ráže .45 (2006)

Celkem obič nic moc nového pod sluncem.

Rudolf (1998)

Hodně slušná pohádka.

Dobrovolná oběť (2006)

Dobrovolně jsem si díval a nic nedostal, hrozně jednoduchý film a pomalý.

Prapor purpurových srdcí (2006)

Moc se nepovedlo, válečné souboje byly odfláknuté a to hodně a když už bylo po strašně dlouho se mluvilo, no nechyběl pokus o lásku a trochu dramatu při zachraňování ale nejhorší prostě slabé boje.

Velká vánoční jízda (2011)

Dělo vánoční pohádka, krásny a vtipný příběh a ta animace je dokonalá spokojenost je tedy velká.

Poslední letní den (2009)

Hodně ale hodně slabá podívaná což jako vždy škoda. Je na čase vrátit úder za to vše bohužel nepovedlo se ho vrátit v plné parádě.

Kdo rozsvítí Vánoce (2010) (TV film)

Hodně slušný vánoční film, který sice svým příběhem nepřinese nic nového ale přesto jsem se bavil. Jediná věc co fakt chyby na vánočním filmu je prostě zasněžené prostředí, tohle byla největší chyba při natáčení tohohle super snímku, herecky hodně super.

Akta Z (2008) (seriál)

FF seriál který hodně potěšil, jeto sice místy hodně slabé ale zase místy super, mírný mráz po zádech se taky našel. Jeto prostě jednoduché a hodně solidní neodsuzoval bych to úplně.

The Boogens (1981)

Skvělý napsaný příběh o filmu který už nebyl tak dobře zpracovaný největší škoda aspoň to nebylo zlé ale mohlo to přeci být mnohem lepší.

Krvavé narozeniny (1981)

Hodně ale hodně slabá záležitost, vždycky udělají skvělý poster ale samotný film nemá skoro vůbec nic dobrého těžká nuda.