Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 966)

plakát

Grand Army (2020) (TV seriál)

No po první sérii, jsem čekal jiný konec, uvidíme jestli přijde pokračování. Trochu si za to mohla sama, ale na druhou stranu znrdy pověsit. Protlačil b,ch víc na pilu, vice příběhu nevadí, ale chyby tomu pořádná jiskra, uvidíme dál.

The Lost Husband (2020)

Pěkný film, ale herečka se tam nehodila už byla moc stará, nebo to bylo schválně. Příběh je od první minuty přečten, ale to nevadí, chybělo více lásky a více dramatu a byly by to slzy, škoda aspoň se dobře koukalo.

plakát

Cizinec (2020) (TV seriál)

Slušně zamotana zábava, ať jsem přemýšlel jak jdem chtěl, kdo za vším je nakonec jsem byl překvapený když nastalo odhalení. Herci byly super, příběh napínavý a svěží, jsou seriály co potřebuji 10 serie a jsou co jim stačí par dílů. Rozhodně více akce bych přidal, větší drama a nějakou slušnou podívanou a šel bych víš, přesto jsem spokojený hodně.

plakát

Temné lesy (2020) (TV seriál)

Slušný, skvěle letni prostředí a hodně zajímavý, a jemně zamotany příběh. Škoda že mladí herci nedostaly víc prostoru, ti starší nebyly špatní ale přeci jen, konec bych trošku natahnul ale uvidím jak dopadne kniha, jsem spokojený.

Hadersfild (2007)

Kde vzali to hodnocení, špinavý být, špinavý lidé, debilni příběh, hrozná podívaná.

Duše (2020)

Tenhle klavírista mě bavil, skvělý příběh, skvělá a hlavně zajímavá animace, úžasně jsem se bavil. Po dlouhé době se něco fakt povedlo.

Raya a drak (2021)

Krásná pohádka, pěkná animace, pěkný úvodní příběh se promění v boj, pěkně se dívalo na tohle dobrodružství. Top prostě, slzy úžasně nádherná podívaná.

Rány (2019)

Trailer hodil návnadu která nebyla dobrá. Dakota byla otřesna, prochcana a nudná. Její starý byl zajímavý, příběh jsem čekal něco pořádného, ale pořád se nic nedělo, jen kolečko kruh, hrozná nuda, konec se fakt táhl.

Za čárou (2021)

To byla bomba, bum, bum a sama akce, skvělý herci, super příběh. Tohle já prostě můžu hlava nehlava se házejí věci do vzduchu, skvělý akční film. Harper byl sice ocas ale nakonec se mu to povedlo, skvělý film.

plakát

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Zajímavý a jemný horor, mělo to dobrý příběh, škoda krásné ženy. Konec mě naštval ale obrázek bible jasně ukázal co se stane, spokojenost je, krásný místo na téhle jemně napínavý horor.