Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor

Recenze (7 971)

plakát

No není to romantika? (2019)

Katastrofa, ani jsem nic vlastně nečekal, dobrá herečka v hodně špatném filmu, nuda, žádná zábava prostě natočený nesmysl.

plakát

Americká vražda: Rodina od vedle (2020)

Bože neskutečně bych mu ublížil, pořád a pořád dokola. Že existuje takové monstrum, hrozná situace, bolest v očích vidět takovou smutnou událost.

Vražedný dech (2012)

Už začátek ukázal že jde o sračky, bože to jsou moc špatné filmy.

Zlaté rybky (2019)

No nic moc nehoda a potom sami krypl, a snaha o zábavu a skvělou podívanou se nekoná, jednohubka.

Ženská na vrcholu (2019)

Bože, aspoň pěkný pohled na sníh, jinak nuda hrozný keci, příběh zbytečně natočený.

plakát

Grand Army (2020) (TV seriál)

No po první sérii, jsem čekal jiný konec, uvidíme jestli přijde pokračování. Trochu si za to mohla sama, ale na druhou stranu znrdy pověsit. Protlačil b,ch víc na pilu, vice příběhu nevadí, ale chyby tomu pořádná jiskra, uvidíme dál.

The Lost Husband (2020)

Pěkný film, ale herečka se tam nehodila už byla moc stará, nebo to bylo schválně. Příběh je od první minuty přečten, ale to nevadí, chybělo více lásky a více dramatu a byly by to slzy, škoda aspoň se dobře koukalo.

plakát

Cizinec (2020) (TV seriál)

Slušně zamotana zábava, ať jsem přemýšlel jak jdem chtěl, kdo za vším je nakonec jsem byl překvapený když nastalo odhalení. Herci byly super, příběh napínavý a svěží, jsou seriály co potřebuji 10 serie a jsou co jim stačí par dílů. Rozhodně více akce bych přidal, větší drama a nějakou slušnou podívanou a šel bych víš, přesto jsem spokojený hodně.

plakát

Temné lesy (2020) (TV seriál)

Slušný, skvěle letni prostředí a hodně zajímavý, a jemně zamotany příběh. Škoda že mladí herci nedostaly víc prostoru, ti starší nebyly špatní ale přeci jen, konec bych trošku natahnul ale uvidím jak dopadne kniha, jsem spokojený.

Hadersfild (2007)

Kde vzali to hodnocení, špinavý být, špinavý lidé, debilni příběh, hrozná podívaná.