Esa z pralesa (2017)

Pěkný animák který má krásu všude okolo, dostaneme super hrdiny několik skvělých výbuchu a akce, padouch je super a noví hrdinové zábavní.

The Cottage (2008)

Líbil se mi nápad a pak sem jen vyčkával chvílemi jsou daní scény ztvárněny dobře a člověk se nenudí ale celkem to ve finále moc neosloví což je asi největší škoda. Bloncka nejlepší error.

Prodloužený víkend (1978)

Na svůj rok slušné a místy mrazivé pro mě herci bylo v pohodě hudba mírně nepříjemná jinak normál, a příběh asi nejlepší ale i přesto všechno co film nabídl ve mě zůstaly jen kousky. Prostředí chválím.

Kabinet doktora Caligariho (1920)

Nevím jak pojmout tenhle film, protože je strašně málo co by se mi líbilo nebo mě zaujalo. Celkem slušné kulisy herci mě moc nepobavily a příběh normál a co se týče slova horor u mě teda nehrozí.

Brána do pekel (2009)

Hrozný výplod ehm... domyslete si koho asi.

Bílá smrt (2009)

Vždycky mě sere když je prostředí něčím zajímavé a krásné ale filmu to nepomůže když zbytek je jednoduchý.

Návrh (2009)

Asi nejvíc krásna Sandra do tet nemůžu uvěřit že mě přesvědčila svojí krásou povahou touhle komediální bombou a trocha romantiky nesmí chybět fakt nečekal jsem, a Ryan skvělý opět skvělý, příběh bomba smál jsem se a nenudil a bylo to super podívání.

Tábor naděje (2010) odpad!

Křesťanská nuda blbost, ne nevadí mi pobožní ale tohle fakt ne lisk v pisk.

Rozjeď to! (2002)

No dalo se na jedno podívání trocha šmrncu a bylo by to.

Poslední premiéra (2008)

Ne vždycky bude vše jak na první pohled vypadá a tak film uměl zaujmout pote je vše pryč.