Síla úderu (2006)

Sundej vlasy zamakej a netvař se pořád takhle a možná časem to půjde.

Síla života (1985)

Kde pořád vymýšlejí tak podivné filmy jako toto.

Silent Hill (2006)

Děsivé místo a jakmile začala siréna byl jsem v euforii filmu, hrozně povedené ve všech ohledech, příběh a herci bomba ale prostě to děsivé mlhavé místo je dokonalé. Pyramid Head je prostě nejlepší borec.

Silent House (2011)

Mám rád skutečnost a když se jedna o horor tak už u traileru bývá mrazení ale tohle fakt ne škoda.

Silent Madness (1984)

Na mě tenhle psychopat dobře zapůsobil je škoda že vražedné scény byli okaté a nedotáhle ale film měl svojí mrazivou a místy i strašidelnou atmosféru takže ten film nemůžu uplně až zahodit.

Silent Night (2012)

Vánoce plné krve se mi hodně líbily tenhle Santa se totiž z ničím nemazli a to je dobře, všechno jde rychle bez kecu. Herci jsou průměrní ale prostě film na mě udělal hororový dojem spokojenosti takže nejlepší vánoční noc.

Silný kalibr (2010)

Curtis se hodně snaží ve filmovém světě ale bohužel ne vždycky předvede na obrazovky skvělý film.

Síly temna (2006)

Jo kde je nadpřirozeno a třeba i schopnost to mojí pozornost upoutá a když ještě máme zajímavé a přesvědčivé herce jste spokojení. Děj filmu mi přišel akorát nedomyšlený, nevím proč ale celkem sem postrádal něco víc, i když film mi nabídne fakt hodně i mírně mrazení v zádech přesto k uspokojenosti jsem trochu postrádal.

Simon řekl (2006) odpad!

Simon říká nepouštějte jsi ten film, Simon říká otřesné herečky, Simon říká rozdýchávejte to.