Ostrovní zprávy (2001)

Na herce slušné ale není to bůh ví jal velká dramatická záležitost.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Zlo se probouzí a několik minut jsem jenom žral daný příběh, herecky nejde ani popsat dokonalost. Když vezmu samotný svět je nádherný a příběh tohohle filmu je nezkutečně dokonali takže si myslím že v jednoduchosti je krása.

Pearl Harbor (2001)

Michael bezpochyby ví co má zničit a kdy to má zničit a jak. Tenhle snímek hodně sazi na romantiku, ale ta se tady hodně vyznamenala v podání super hercu. Samozřejmě dostaneme ukrutně silnou ránu v podání efektu a super válečné akce protože je až nebezpečně dobře provedená. Film je dostatečně dlouhý aby jsme se připravily na finální boj nezapomněly na rodinu, drama romantiku a parádní soundtrack který dodal filmu 6 hvězd.

Pekelná ženská (2001)

Bacha koho si vybereš ne vše je pod slupkou stejné jako na povrchu. Ale to vůbec nevadí protože svůj účel zábavy to splní dost dobře.

Pianistka (2001)

Škaredá umrčená nuda, scéna ve vaně katastrofa bože hrozný.

Planeta opic (2001)

Ano dostalo to hodně novou tvář a solidní příběh a dala se i hudba a to nemluvím o nových hercích ale nepřesvědčilo mě to a proto stane se někdy opak přijde někdy velkolepý film.

Poslední pevnost (2001)

Tohle je už jiný šálek vězeňského prostředí a děje filmu, viděl jsem na téma věznice hodně filmu a hodně bylo super některé slabší ale tady tenhle záměr zapůsobil suprová podívaná.