Svítání (2009)

Upírska téma, ktorá vždy zaujme mnoho ľudí, skvelý herec Ethan Hawke v hlavnej úlohe, no čo si viac priať? Rozbeh bol trošku pomalší ako som čakal, no po chvíli to dostalo tú pravú "šťavu". Ťažko sa mi hľadá chyba v tomto veľmi dobrom filmovom snímku. Dej je skutočne dobrý a ani akcia nechýba, výborná hudba tiež dodáva filmu svoje čaro, no najviac ma brala tá desivá atmosféra počas celého filmu. Páčil sa mi aj koniec, ktorý sa skončil pomerne otvorene, však čo, tvorcovia si povedali: ,,Keby náhodou." Rozhodne jeden z tých lepších filmov, aké som mal možnosť vidieť a videl som ich už pomerne dosť.

Maxihra (1997) (pořad)

Nevynechal som žiadnu časť a vždy som sa na to tešil, nemalo to chybu a skvelý Bičan, no s ním to bola neuveriteľná zábava.

Flubber (1997)

Vždy som si rád v TV pozrel tento film o zelenej hmote. Príjemná rodinná komédia.

Jumanji (1995)

Slušná rodinná zábava s prvkami hororu, ktorá určite pobaví mnohých divákov.

Dobrodruh (1987)

Perfektná akčná komédia, ktorá rozhodne nenudí a pritom sa pri jej sledovaní slušne bavíte.

Božský Bruce (2003)

Jim Carrey, ktorý to drží dosť vysoko v spolupráci s nestarnúcou Jennifer a skvelým Moraganom Freemanom. Pohodová rodinná komédia, ktorá nenudí a pobaví.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Seriál, ktorý sa na nič nehrá, nechce byť nasilu vtipný, ani vážny, všetko je to také normálne. Obyčajné udalosti, ktoré dnešných ľudí trápia nielen v Amerike, rodina, priateľstvo, škola, práca, láska...

Rodina Addamsova (1964) (seriál)

Tak tomuto sa hovorí humor, jeden lepší diel ako druhý, proste klenot seriálov.

Zachraňte Willyho 3 (1997)

Vôbec sa mi nechce veriť, že to má tak malé hodnotenie. Škoda toho, pretože podľa mňa to má na viac. Nie je to tak dobré ako prvé dva diely, no stále si to drží svoje čaro, krásne priateľstvo medzi kosatkou Willym a chlapcom Jessem.

Zachraňte Willyho 2 (1995)

Perfektné pokračovanie o mladíkovi a jeho najlepšom kamarátovi (kosatke) Willym. Dvojka je o niečo akčnejšia, dobrodružnejšia, vtipnejšia než jednotka a aj príbeh je výborný + sympatické herecké výkony.