Kokosy na sněhu (1993)

Zbožňujem tento film kvôli skvelým hláškam a vtipným scénam, ktoré bežia počas celého filmu ako na bežiacom páse. Teraz už klasika, ktorú si vždy rád pozriem a zabavím sa pri nej.

Osobní strážce (1992)

Kevin Costner, Whitney Houston a mnoho ďalších výborných hercov vo vynikajúcom akčnom thrilleri, ktorý ma začal baviť od prvej scény až po tú poslednú. Určite jedno z najlepších Costnerových hereckých vystúpení práve v tomto filme.

Po čem ženy touží (2000)

Romantické filmy vôbec nie sú pre mňa, no tento film so skvelým hereckým obsadením ma chytil za srdce, pobavil svojimi hláškami a krásnym príbehom.

Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela (1991)

Musím povedať, že je to vynikajúca čierna komédia, ktorá dokáže pobaviť svojimi hláškami. Keď som tento film prvýkrát zazrel v TV, nevedel som sa prestať smiať, jednoducho si takto predstavujem slušnú komédiu. A ani ten dej nie je zlý. Deti samé doma bez mamy, opatrovateľka čo zomrie a deti sa musia o seba postarať zo začiatku bez peňazí. Dúfam, že si to ešte niekedy pozriem :)

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Vcelku podarený rodinný sci-fi film so zaujímavým príbehom.

Geriho hra (1997)

Tuším je to môj najobľúbenejší krátky animák. Právom získaný Oscar.

Únos (2006)

Krátky animák od známej firmy PIXAR. Vynikajúco spracované, no to najlepšie príde až po záverečných titulkách :)

Baba na zabití (2003)

Priemerná rodinná komédia, ktorá nenudí a celkom dobre sa na ňu pozerá.

Bláznivá školka (2003)

Obyčajný priemer, ktorý v ničom nevyniká a v ničom nezahanbí. Vtipné scény, ktoré všetko držia nad vodou.

Twister se vrací (1998) (TV film)

Je jasné, že po tak úspešnej jednotke tá istá téma nemohla nikoho očariť a nikto od toho nič extra nečakal, no ja to zas do tej najhoršej vrstvy nehádžem. Priemerný televízny katastrofický film.