Zachraňte Willyho! (1993)

Výborný rodinný dojímavý príbeh o chlapcovi a veľrybe. Klasický rodinný film v ktorom sa snaží dobrá strana poraziť tú zlú, ale v novej forme, chlapec a veľryba. Vytvorí sa medzi nimi silné puto. Miestami vtipné, miestami smutné a dojímavé.

Zajdalen (2003)

Jednoducho nádhera :)

Batman začíná (2005)

Zaujímavý film, pre mňa to malo dve odlišné polovice, tá prvá, kde sa dozvedáme prečo sa rozhodol Bruce Wayne stať Batmanom, dlhé dialóge, ktoré zas nie sú až tak nudné a druhá polovica, kde prichádza očakávaná akcia. Skvelé zobrazovanie postáv a ich charakteristiky. Do 5* mi čosi chýbalo, no silné 4* si to určite zaslúži.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Vynikajúci spracovaný vojnový film so skvelým hereckým obsadením a to všetko pod taktovkou Stevena Spielberga. Perfektné zobrazenie dôležitej bitky druhej svetovej vojny. Jeden z mála vojnových filmov na tak vysokej úrovni.

Ztracený svět (1999) (seriál)

Na tento seriál som sa kedysi díval pravidelne a vôbec ma nenudil ako mnoho iných blbých seriálov. Vcelku slušný seriál o Stratenom svete.

Ztracený svět (1998)

Nerozumiem tomu, prečo to má také slabé hodnotenie. Škoda, mne sa to zas celkom páčilo a vždy som si to v TV rád pozrel.

Odstřelovač (2007)

Antoine Fuqua sa opäť rozhodol natočiť žáner, ktorý mu sedí najlepšie. Výborný Mark Wahlberg v hlavnej úlohe. Pár podobných námetov tu už bolo, no je to natočené vynikajúcu a A.Fuqua to rozhodne na režisérskej stoličke vie, čo dokázal aj tentokrát. Dynamický akčný príbeh s veľkou dávkou akčných scén.

Návštěvníci (1993)

Tomuto sa hovorí komédia, ktorá srší jednu komickejšiu scénku za druhou. Parádna zábava s výbornými francúzskymi hercami. Francúzi skutočne vedia robiť perfektné komédie a tu je dôkaz.