Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krátkometrážní
  • Akční
  • Animovaný

Oblíbené filmy (10)

Zná ji jako svý boty

Zná ji jako svý boty (2005)

Je to jediný film na který bych mohl koukat od rána do večera. Popravdě ani nevím čím mě ten film tak dostal. Herecké obsazení je skvělé (s třešničkou na dortu Cameron Diaz), scénář filmu není až tam moc originální a přesto vždy když ten film dávají v televizi vždy se na něj rád podívám. Nejoblíbenější scéna: když se Maggie učí číst s učitelem angličtiny - ta scéna mě vždy dostane.

Hunger Games: Vražedná pomsta

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Naprosto dokonalé. Film má lepší atmosféru jak jeho předchůdce. Na první pohled zřejmí vyšší rozpočet se postaral o mnohem lepší efekty a prostření. Ať už jsme ve dvanáctém kraji nebo v Kapitolu či v samotné aréně má film svou atmosféru, kterou neztrácí. Návštěva jedenáctého kraje mě dost vykolejila. Aréna sama o sobě je dokonala. Líp to udělat asi mohli, ale to by bylo šíleně přeplácané. Tik tok, tik tok. Perfektní podívaná. I ostatní herci dost překvapili svou sympatií. Nemohu jinak než 5 hvězdiček.

Captain America: Návrat prvního Avengera

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Komentář neobsahuje spoilery. Do kina jsem vlastně šel bez jakéhokoliv očekávání, a z kina jsem odcházel totálně natěšený na další díl - ne jen dalšího kapitána ale i další Avengers. Zahřívací kolo Kapitána bylo skvělé, ale přeci jen tento druhý díl už dal větší prostor samotné akci, které se ve filmu děje dost - vlastně od začátku do konce. Natočené to je samozřejmě perfektně, i když hned u první 'rvačky' mi trvalo soustředit se, protože co vteřina to střih. Co mohu říct k samotnému ději je, že to je perfektně vymyšlené i napsané. Využito všeho potenciálu, který tento děj nabízel. Několik lekacích momentů i těch úsměvných moment. První film, kde mi vůbec nevadila Scarlet Johanson a ocenil jsem i Emily VanCamp a Cobie Smulders. Samozřejmě tahoun celého filmu Chris Evans svou roli zvládl perfektně. Celkově filmu dávám 5 hvězdiček protože návštěvu kina jsem si užil. Film , akce i herci perfektní - co víc? I tak si ale myslím, že kdyby se tohle opravdu odehrávalo ve světě Iron Mana, Thora etc. tak se ptám, kde jsou? Jo a zůstaňte až do konce... do konce titulků ;)

Walter Mitty a jeho tajný život

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Perfektní podívaná! Osobně jsem se na film opravdu moc těšil a víte jak to bývá s tím, když od něčeho hodně čekáte. Většinou to dobře nedopadne, ale Walter Mitty a jeho tajný život je něco jiného. Od začátku do konce jsem se u filmu neskutečně bavil. Těch 114 minut uteklo jako voda a já bych šel klidně hned znova. Velmi líbivá podívaná a perfektní obsazení. Nemohu jinak než pět hvězd.

Černobílý svět

Černobílý svět (2011)

Viděno aspoň pětkrát a stále koukám s úsměvem a natěšením. Ten film jsem si, stejně jako knihu zamiloval. Krásná podívaná - kniha tedy obsahuje spoustu částí, které buď ve filmu úplně chybí a nebo jsou upravené. Každopádně velká spokojenost. Sympatičtí herci, zajímaví, smutný a místy vtipný děj - co víc si přát?

Miss Potter

Miss Potter (2006)

Jeden z mála filmů který jsem doslova hltal při sledování. Nebyla část u které bych se nudil. Ani jediné zaváhání při ději, celé jsem si to pořádně vychutnal. Navíc zapojení skvělé animace oživlými" kresbami žvířátek, které spisovatelka tak krásně s láskou kreslí. Užasný film od začátku do konce.

Deník Bridget Jonesové

Deník Bridget Jonesové (2001)

Skvělí film. Jedna z nejlepších romantických komedií vůbec. Film zaručeně pokaždé pobaví. Smolařka Bridget v podání Renée okouzlující za každé situace, stejně jako Colin Firth, který si i v té nejtrapnější scéně umí udržet svou tzv. noblesu.

Pretty Woman

Pretty Woman (1990)

Nestárnoucí klasika! Pohádka pro dospělé. Optimismem nasáklí příběh o prostituce. Je to klišé ale tak perfektní s příjemnou Julií Roberts, která v této roli nejen exceluje ale je šíleně sympatická, že se to zaryje pod kůži. Skvělí film.

Evita

Evita (1996)

Lepší muzikál prostě není. Evita u mě bude vždy na prvním místě. Trochu tomu asi i nahrává má oblíbenkyně Madonna, ale když na to opravdu kouknu bez zaujetí, nemám co tomuto filmu vytknout. Na zpívajícího Antonio Banderase jsem si zvykal asi trochu dýl... ale to neznamená že by film nebyl perfekní. Docela mě štve že Madonna nebyla ani v nominaci na Oscara. Madonna v tomto filmu podala úžasný výkon, nejlepší za její kariéru.

Joan Rivers: A Piece of Work

Joan Rivers: A Piece of Work (2010)

Tohle je pořádný dokument. Dokument o ženě, která žila naplno každým dnem. Dokument ukazuje, že Joan věděla co chce a věděla, že musí tvrdě pracovat na tom aby toho dosáhla.. a přesně to udělala. Naprosto dokonalá podívaná pod pokličku té nejlepší komičky, chytré ženy a hlavně těžkému dříči, který pracoval tvrdě aby byl tam kde byl. Otevřeně a bez obalu, vzestupy i pády v životě i před kamerou - to vše obsahuje tento jedinečný dokument.