Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (3 186)

plakát

Veselé Vánoce, pane Lawrenci (1983)

Fúha ... celkom utrpenie pre mňa. Príbeh ma nezaujal, herci často neprirodzení, dialógy strojené a tá muzika sa hodila skôr do sci-fi filmu ako sem .. tie dve hviezdy za pár svetlých okamžikov a za jeden hudobný motív (ten na konci). Zbohom. pán Lawrence. FILMOVÁ RULETA 2017

plakát

Dítě v pravý čas (2017) (TV film)

O strate dieťaťa, a o tom, ako sa s tým rodičia snažia popasovať. Každý po svojom. Farinove filmy sú vždy také ľudské a nikam sa neponáhľajú ... Benedict skvelý a Kelly nádherná. 3,5*

El bar (2017)

Menej hlášok ako obvykle, menej šialeností a možno viac na zamyslenie ... ak neberiete Álexove filmy úplne vážne, tak vás nikdy nesklame. Ja som sa bavila.

Nouzový let (2016)

Ešte chýbal na konci filmu pokec, že je to podľa skutočnosti a porazilo by ma ... dlhé, ale s Danilom sa to dalo vydržať.

plakát

Rande pro šílenou Mary (2016)

Strašná macherka táto Mary ... ale na konci filmu to vypadalo, že si to v tej svojej hlavičke trošku upratala. Malý, príjemný film. 3,5*

Kočka (1971)

Písať si odkazy na papieriky nie je láska ... smutný príbeh, nádherná hudba.

Mary Kom (2014)

Príbeh je to naozaj zaujímavý a Mary Kom je veľká bojovníčka. Obsadenie Priyanky nebola podľa mňa až taká dobrá voľba, pretože som jej vôbec to celé neuverila. To som si radšej napozerala pár videií so skutočnou Mary. Pravda je ale taká, že som sa extra nenudila a hudba bola veľmi svieža a trefná. (filmová výzva 2017 - Marky91)

Maudie (2016)

Famózna Sally Hawkins a všetci a všetko okolo nej ... nádherný film!

Ztracen v džungli (2017)

Film má čo ponúknuť ... nevyspytateľnú džungľu aj so všetkými jej zvukmi, peknú muziku, dobre hrajúceho Daniela a životnú skúsenosť jedného statočného dobrodruha. Až na pár momentov, celkom slušná záležitosť. Apropo ... mám pocit, že meno Harry Potter sa v komentároch objavuje častejšie ako Daniel Radcliffe ... sa spamätajte. 3,5*

Skryté monstrum (2015)

O deťoch a rodičoch, o hľadaní vlastného ja, ale hlavne o tom, či to vlastné ja dokážete prijať, aj napriek svojmu okoliu ... zaujímavý vizuál, úžasný soundtrack a Connor? ... ten bol skvelý už v Blackbird.