Je s námi konec? (2016)

Chápu proč Leonarda zvolili poslem míru. Je slavný a prostý lid rád jedná po vzoru slavných. Ostatně to byl právě učel, dostat film k širšímu publiku. Popravdě, o existenci snímku jsem se dozvěděl právě díky působení Lea. Oceňuji jeho snahu a všechny, kteří se snaží změnit názor převládající většiny a hlavně lidí, kteří s globálním oteplováním skutečně mohou něco udělat. Všichni bychom se měli zamyslet nad způsobem, kterým žijeme. Co bereme a co naopak dáváme. Taky doporučuji tento dokument, kde problematiku oteplování vysvětlují trochu z jiného úhlu. Možno celé shlédnout v profilu filmu: http://www.csfd.cz/film/17136-odvodnovani-pevnin-klimaticka-zmena/prehled/

Pan Church (2016)

Kdosi tu psal, že tenhle film nepřinesl nic nového do filmařiny. Ale přinesl. A to velmi krásný příběh.

Podfukáři 2 (2016)

Dvojka je daleko akčnější, jak už to ostatně u pokračování bývá. Aby tuto podmínku splnili, vznikla v podstatě slátanina bez hlavy a paty. V čem vynikala jednička, v tom dvojka těžce zaostává a první díl doslova vykrádá. Od začátku do konce přesně víte, co bude dál. O jedničce, která si s vámi celou dobu hraje, se tohle říct nedá. První díl byl zjevení a podle mě jedna z největších filmových událostí roku 2013. Dvojka je bohužel ztráta času.

12 opic (1995)

Jeden z nejlepších filmů v tomto žánru. Povinost pro každého milovníka Sci-fi.

Fargo (1996) odpad!

Odpad. Fakt joooo?! JO!

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

Luke Cage si vás nezíská tam, kde si vás získala Jessica Jones a nebo stále nepřekonaný Daredevil. Tohle je úplně jiný příběh o obyčejném chlápkovi, co má silný morální status. Pravda, místy je to utahanější, až nudné, ale seriál si vás získá především sympatickým hrdinou, žhavou policajtkou, ještě žhavější Kubánkou a skvělou muzikou.

Semestr (2016) (seriál) odpad!

Asi začnu přemýšlet nad tím, co by se dalo vytřískat na mých skypových konverzacích.

Mrazivá tajemství (2016) (pořad)

Sakra co řešíte? Je to jenom sranda. Nic víc a nic míň.

Big Lebowski (1998) odpad!

Tady musím proti proudu. Film nadhodnocen a opravdu nechápu zdejší komentáře. Nuda a fakt jsem si přál, aby to už skončilo.

Stranger Things (2016) (seriál)

Píšu bezprostředně po po dokoukání seriálu. Vlastně po 8 hodinovém maratonu. Něco tak skvělého jsem už dlouho neviděl. Perfektní a úžásné. Těším se na 2. sezónu a doufám, že bude stejně kvalitní. Mají se co činit hoši, laťka je totiž hodně vysoko.