Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Jsem v rozpacích. Jeden z nejočekávanějších komiksových filmů vůbec a takhle to dopadne. Hned ze začátku - nelze srovnávat Afflecka s Balem. Přesto Affleckův Batman je parádní a těším se na samostatný film. Superman dobrý a nástup Wonderwoman, s perfektním hudebním doprovodem, skvělý. V čem je problém? V naprosto zbytečných "zpomalovačkách", které natáhnou stopáž o dobrou půlhodinku. Ve vševědoucí Lois, která má snad Supermanskej sluch. A hlavně, že některé části začnou dávat smysl až s dalšími DC filmy.

Batman (1966) odpad!

Nemůžu si pomoct, ale mě to prostě vtipné nepřišlo.

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

Nápad bezvadný, ale jak je tady již mnohokrát zmiňováno, nejslabší ze všech dílů. A bodejť by ne. Kluci ještě nevěděli jak to pořádně uchopit. Každopádně trabantí dobrodružství stojí za shlédnutí.

Ed Wood (1994)

Úplně zbytečný film s pár dobrými scénami. Tím asi skončím, poněvadž delší komentář si to nezaslouží.

Chappie (2015)

Máme tu Inda, divnou a ještě ošklivější verzi Lady Gaga, potetovanýho týpka jménem Ninja a Wolverina s mulletem v roli blbečka. Sigourney čistě jen do počtu. Ale v samotném závěru to není taková hrůza.

Legendy zítřka (2016) (seriál)

Několikanásobná lobotomie lžičkou.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Nechápu, jak něco takového vůbec mohlo sehnat takové obsazení, natož se dostat do kin.

Alois Nebel (2011)

Jednu hvězdičku a to jen za originální provedení. Zbytek je poněkud mlhavý.