Ray (2004)

nevím proč, ale film mě neoslovuje stejně jako rayova hudba, škoda, protože jinak to bylo vcelku solidní

Jurský park (1993)

Cože?? Když jsem byl malý, dinosaury jsem docela i žral, ale indiana jonesovský příběh o obživlých monstrech mě teda až zas tak nedostal. Jedna hvězda za animace, druhá za velmi nechutnou scénu s výkaly a třetí za happy end:-)

Cliffhanger (1993)

Sice trošku cirkusová akční akrobacie, ale pořád velmi působivá podívaná.

Kult hákového kříže (1998)

Rozhodně se mě to dotklo, to jako jo, ale přitom mi nějak nevyhovovala forma. Navíc se ani nedivím, že spousta nácků si to může vyložit v pozitivním slova smyslu.

Old Boy (2003)

Zvrat ve finále a celkové vyznění filmu nepřekoná zbytečnou hrubost a naturalitu některých pasáží, které na mě byly zkrátka moc. Některé kulturní rozdíly jsou asi nepřekonatelné

Obchodník se smrtí (2005)

Mnimálně důvod k přemýšlení tenhle film nabízí. Nemůžu si ale pomoct, Cage je tak strašlivě monotónní herec, až to bolí a nedokážu si ho podvědomě stotožnit s postavou.

Collateral (2004)

Opět jedna z mála povedených Cruisových rolí. Po shlédnutí jsem na tenhle video film zapomněl a když jsem ho viděl podruhé, podivil jsem se, proč se to stalo. Je to velmi solidní thriller s nejednou napínavou scénou a perfektním hereckým výkonem Jamieho Foxxe.

Super Size Me (2004)

Přestože mě film šokoval, dávám jen tři hvězdy za přílišnou tendenčnost. Dobře že byl ale natočen.

Kopačky (2008)

Kopulační komedie, jak se patří. Pojal jsem to jako vysokou školu pánevních výpadů a docela se u toho i bavil.