Návštěvníci (1983) (seriál)

Parádní sci-fi, ačkoliv je v některých momentech trošku nedomyšlené. V mém úhlu pohledu hraje ale nejdůležitější roli nostalgie, se kterou vzpomínám na jedny z mých prvních erotických fantazií, ke kterým mě inspirovala úžasně ladná nahota Dády Patrasové. Ano i já bych po shlédnutí Návštěvníků rád dudal dudy Dády (Omlouvám se za hrubost)

Zack a Miri točí porno (2008)

Moc se mi to líbilo. V tomhle filmu zaznělo to nejúžasnější vyznání lásky a já teprve teď vidím, jak dokonale stylově a afektovaně zároveň se dají vyložit blízké divce skutečné city. Blahosklonně přehlížím povolený svěrač a výkaly v obličeji, které stylové nebyly a k afektovanosti se ani nepřiblížily. fuck

Co dál, doktore? (1972)

Fantastické!!!! Nikdy bych nečekal, že najdu v archivu svého otce komedii, která mě bezezbytku odzbrojí. Gagy, které jsem už tisíckrát viděl mě nakonec vždycky dostaly svým geniálně překvapivým rozuzlením. Jako nejzářnější příklad bych vyzdvihl to nejoriginálnější rozbití tabule skla při automobilové honičce - PARÁDA. Sportovně disponovaný doktor muzikologie nakonec taky nebyl nepřirozený a Barbara... Barbara je překrásnáa úžasně vtipná a pohotová! Nikdy nepochopím, kde se to v těch jejích židovsko arabsko komiksových rysech bere.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Viděl jsem tuhle hru i v jiných nastudováních, ale Donutil je v této uřvanině asi nepokořitelný. Bavil jsem se opravdu královsky a dokonce si k tomu i uvařil puding.

Kristian (1939)

Tohůe bych mohl --pro opilost komentář nedokončen.--

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Díky naprosto úžasné výpravě této pohádky jsem opět nalezl svůj kdysi ztracený vztah k marihuaně a jen díky zdravému rozumu jsem se ubránil i tvrdším pokušením. Přes dospělé podtexty si jsem jistý, že tenhle film pustím svým dětem(pokud někdy nějaké budu mít).

Kutil Tim (1991) (seriál)

Samozřejmě, že seriál s dalšími a dalšími díly ztrácí svůj původní náboj, pořád se ale jedná o perfektní nápad, který by bylo škoda nevyužít. I přes to, že pozdější díly jsou slabší, pořád se jedná o velmi dobrý, rodinný výchovný sitcom.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Zvedám na hodnotu pěti hvězdiček - a to prostě proto, že mě Sheldon neskutečně baví. Možná hodnocení zase trošku spadne, až se na tenhle sitcom podívám s trošku větším odstupem.

Na samotě u lesa (1976)

Nikdy jsem se v nitřně nerozhodl, jestli brát tuhle svěrákovinu jako vážné drama s vtipným obsahem, nebo jako hláškový kolotoč s dramatickými vsuvkami. Možná je to od obojího trošku, každopádně moc krásné obrázky doplněné chytrými pointami mě přesvědčují a vysoké nadprůměrnosti tohoto snímku.

Štěstí (2005)

Byl jsem upřímně dojatý a zděšený z představy, že tenhle způsob života je pro spoustu lidí realitou. dlouhé a mrazivě krásné záběry na depresivní krajinu dotvářejí sociální baladu hlavní linky příběhu.