Špunti na vodě (2017)

Pokus o Stebou mě baví svět po 25 letech. Mužské osazenstvo to zahrálo na výbornou, z ženského mě tam iritovala ta ze Slovenska. Na deštivé nedělní odpoledne docela v klidu jednohupka. I když si myslím, ze s Liskem toho šlo vymyslet daleko víc

Duch ve stroji (2017)

Já nechápu, že když už se někdo sere s tak pěkným vizuálem, že si nedá aspon půlku té práce a nepřihodí aspon trošku zajímavej příběh. Vždyt tohle jsme už tisíckrát viděli. Jsem prototip, věřim ve stvořitele, je tu nepřítel, ten mě něco prozradí a zbytek si domyslete samy. Abych náhodou nespojleroval.. Film co nemá pořádnou finální scénu a nebýt arachnobota tak se můžete kochat jen vizuálem. Pak Vás to omrzí, protože jak scénář si napsal někdo sedící na hajzlu, vykonavajíce svoji ranní potřebu.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Dva exkluzivní atomové hřiby. To je důvod proč si Rogue One pustit. Obvzláště ten první sledujíce z Death Star je excelentní. Tento díl se v jedné podstatné věci liší. Je válka, a v ní se umírá. A umírá se ve velkém. S tímto kladem je úzce spojený i hlavní zápor. Mě tam prostě vůbec neseděl retardovanej Donie Yen (můj oblíbenec) a ten jeho kámoš. To nemůžou myslet vážně aby přestřelky a dokonce i stíhací nálety řešil slepý muž s klackem v ruce. To je ještě větší nesmysl jak "Zrození dementa" (Hacksaw Ridge) - co si do války odmítá vzít zbraň. Dejte mě více Stormtrůprů více vojenské techniky a hlavě profesionálnější armádu Rebelů (no prostě Blackhawka zasazenýho do tohoto světa) a konečně dám SW po nějaké době za 5.

Křížová palba (2016)

Znělo to tak krásně, jedno skladiště, banda grázlů, deset beden (bedna po třech) AR70tek, kufr peněz. a obchod, který se může kdykoliv posrat. A tak se taky stalo. Bohužel kromě častého fakování všech a všeho se v dialozích nic podstatného nedovíte, z AR70tek se vystřílí jen pár zásobníků a postavy (teda aspon mě) nijak speciálně k srdci nepřirostly. Je to škoda, protože ani Copley to z průměru nevytrhl...

Domácí vězení (2014)

Neotřela Novozelanďanská duchařina. První půlku divák tápe a říká si, vždyt tohle jsem už tolikrát viděl, ale po konci titulek jsem se přistihl, jak mám úsměv na tváři a v hlavě se mě honí věta "No ty vole ještě že jsem to v půlce nevypnul". Dokonce jsem se u toho nasmál víc jak u všech tří Pařeb (Ve Vegas, V banku a v té třetí prdeli) dohromady.

Doghouse (2009)

Anglickej humor mě sedí jak hrnec na prdel. Proto mě bavíla spíše první půlka filmu. Představa večírku bez manželek, s hektolitry piva film v původním znění a do toho zombie Ženy - no těšil jsem se hned ze startu. Komediální složka se povedla, bohužel vyvážit humor strachem ze Zombie se ne v každým filmu povede. Ne že by tam nebylo gore jen se to pak změnlo v bezmyšlenkovité běhání pitomců po odříznuté vesnici před hloupými zombie. Teda když nepočítáme upgrade na Zombie 2.0.

Nicota (2016)

U filmů s nálepkou Made In Kanada, jsem značně skeptický, jelikož vše co jsem od hráčů hokeje viděl, byl skoro odpad. A ejhle oni zabrali šponu a vytvořili i něco koukatelnýho. Teda néé, že by to byl kdoví jakej šperk, je to mix Věci, Horizontu událolsti, Silent Hillu a Hellraisera. Samozřejmě s přibývajícím časem i po skončení si řeknete - bože vždyt to je nesmysl, ale první polovina je vcelku atmosférická (hlavně proto, že Věc a Horizon považuju za TOP), ale jak se to změní v Silent Hill a Hellraiser tak to začíná skřípat.

Crows Zero (2007)

Do půl filmu jsem trošku tápal v postavách . Oni ti kluci šikmoocí (obvzláště tahle omladina) jsou všichni stejní. Takový Green Street Hooligans trošku jinak. Tady totiž o fotbal vůbec nejde. Těch 130 minut je trošku dost ale koukatelný to je...

Juan de los Muertos (2011)

Jestliže Wyrmwood ode mě dostal 4 tak tohle musí být stoprocentně na 3. Ale pozor, je to prdel. Už jen to, že na Kubě se mrtváčům neříká celosvětově oblíbeným názvem Zombie, tady to jsou Dizidenti ovládani imperialistickou vládou z USA :-). Nebo nekompromisní Zombiekiller, který při pohledu na krev pokaždé omdlí :-). A podobných humorných vychytávek máte celý film požehnaně. Komu nevadí černej humor a troška Gore, je to jasná volba.

Krvavý Bangkok (2014)

Ten kdo vyrůstal na osmdesátkách a devadesátkách, kde Lungren spolu s dalšíma 4-5 akčníma hvězdama neomezeně vládl, musí tomuto vypalit tři jak nic. Je fakt, že s obsazením Lungren, Jaa, White, šlo i v nízkorozpočtáku vykopat o něco víc, ale i tak Jaa ukázal, že jeho kolena a lokty platí na Lundgrena víc jak ten mrskavec Jet Lee z Postradatelných. Z M.J.White jde respek v každém jeho filmu. Jen už bylo vidět, že nám Dolfík pěkně stárne, když na krosce neujede Tonymu, co to bere po vzoru policisty Rigse "po vlastních"..