Upíří deníky (2009) (seriál)

true blood pro teenagery stříknutý twilightem = celkem úspěch.. ale jako jó, de to!

Paranormal Activity (2007)

přemýšlím o tom, že si do pokoje taky dám kameru, kdo ví, co se tu děje?! a nebo radši ani ne..bojim bojim

Chéri (2009)

Nejdřív se film jeví jako lehká komedie, potom ale přijde dost depresivní atmosféra. Děj je pak vlastně jen o tom, jak člověk (rozuměj žena) stárne a jeho život se mění. Tenhle film nepouštějte maminkám.

Valkýra (2008)

Skvěle natočený, napínavý thriller s osvědčenými herci, kteří předvádí skvělý výkon. Ten přechod z němčiny do angličtiny se mi dosti líbil:) Stauffenberg je sice takový typický "americký hrdina", ale Singerovi odpouštím!

Austrálie (2008)

Romanticko-vizuální kýč, ale co dodat, taky bych chtěla být Ashly! Už jen kvůli Hugh Jackmanovi!

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Skvělý výkon Cate Blanchett. Na neuvěřitelné účesy a šaty člověk jen kroutí hlavou. A na Clivea Owena, který je dost charismatický i tak, bylo ve filmu jako na neotesaného dobrodruha radost pohledět:)

Rytíři nebes (2006)

Film ničím moc nezaujme, příběh není moc zajímavý. Snad jen herecké výkony ujdou..

Mlha (2007)

Podle mého názoru Darabontovo těžké klopýtnutí! Atmosféra strachu je budována a budována tak, že tomu nakonec uvěříte, ale ten konec?! Předlohu jsem ale nečetla a jestli je příběh stejný, tak by mě hold nezaujal i kdyby to režíroval kdokoli jiný.

Živý v Joburgu (2005)

Předloha pro District 9 sice rozhodně nedosahuje takové kvality a člověka neosloví tak, jako druhý film, ale stojí za to zhlédnout. Neilla bychom měli sledovat;)

Renesance (2006)

Osobně mám ráda filmy jako je Renesance. Je dosti experimentální, krásně se na ni kouká. Právě vizuelní stránka je totiž to, co na filmu nejvíc zaujme. A musím říct, že v tomhle ohledu u mě Renesance opravdu zabodovala. Občas si musíte věci domyslet, protože obraz složený jen z odstínů černé a bílé nezobrazí všechny detaily, ale v tom to právě je. Po dějové stránce film sice pokulhává, ale ne zas tolik, abyste si z filmu nic neodnesli, i když po měsíci už si vzpomenete jen na to, že byl zajímavě natočen..