Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019) odpad!

Nezbývá mi nic jiného, než dělat, že nic z toho se nestalo. Avšak mám gargantuózní nápad na pokračování! S P O I L E R Y...měsíce po událostech epizody 9...režie Quentin Tarantino...once upon a time in a galaxy far far away...STAR WARS: THE BLACK STRIKES BACK aka REVENGE OF THE BAD MOTHERFUCKER...Galaxie se pomalu vzpamatovává z desítek let útlaku Impéria a Prvního řádu. Rey Skywalkerová, poslední potomek největšího padoucha všech dob zjišťuje, že je těhotná. Otec, neznámý. Rey se ze strachu uchyluje do ústraní. Mezitím se z podsvětí Coruscantu navrátil slavný mistr Jedi Mace Windu, který se zapřísahal, že dokončí, co před desítkami let začal a zničí sémě Palpatinovo a pomstí zradu Anakina Skywalkera! USA, 168 min., Rating R, nevhodné do 21 let, produkce Disney, Weinstein, Pornhub, hrají S.L. Jackson, Daisy Ridley... :o)

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Nekritické nadšení. Jít na Tarantina je pro mě jako jít s nejlepšími kamarády z dětství na posezení. Ne vždy se řeší úplně důležité věci, ale vždy je to příjemně strávený čas. Tenkrát v Hollywoodu je nejen průřezem zlatou érou, ale i Tarantinem samotným. Pohádka pro filmové nadšence a dospělé, kterou si užijete tím víc, čím víc toho o dané tématice víte. Neskuteční DiPitt. Jo a taky pesan :o). Finále skvělé, ale nazvat to před tím pouhou "čekačkou" je takřka urážlivé. Za mě po celý čas úsměv od ucha k uchu a těším se na další projekci. Snad v Imaxu, neb ten ořez byl otřes.

Hra o trůny - Série 8 (2019) (série)

A Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli získává...Drogon, nebo jak se ta potvora jmenuje.

MOST! (2019) (seriál)

Mraky výborných (ne)herců, mraky skvělých hlášek a poslední dva díly, které to v celkovém dojmu pohřbí.

Upgrade (2018)

Lahůdka. Staré dobré béčko, které je jak balzám na filmovou duši.

Anihilace (2018)

Sedlo mi to. Scéna s naříkající kreaturou lahůdková. Atmosféra uhrančivá. Jednohubka, která zasytí, nebo po ní budete mít hlad. Ve srovnání s Příchozími a A:Covenant, jasný vítěz.