Sunshine (2007)

Jeden z nejlepších filmů dekády,který je bohužel už lehce pozapomenut,ale pro určitou skupinu lidí už bude navždy nezpochybnitelnou modlou.Já do té skupiny jednoznačně patřím.

Fontána (2006)

Nesedlo to,nesedlo.Je pravda,že vizuálně je film neskutečně nadupaný,ale celkově mi to přišlo mnohem prostší a prázdnější než jak se to tváří.Ovšem Jackman a Rachel jsou neskuteční.

Rocky Balboa (2006)

Jako Rockyho věrný fanda jsem byl v sedmém nebi.Stylový návrat ke kořenům,Sly se překonává na obou frontách a hlavně... je to strašně krásná rozlučka.Je mi ctí,že jsem tyhle filmy viděl a nikdy nezapomenu!

Kmotr (1972)

Film mého života.

Babel (2006)

Co se mně týče,je Babel nejlepší Iňárritův film,protože oproti 21 gramů a Amores Perros v něm vidím nejmíň kalkulu a zdaleka nejvíc emocí,k čemuž přispívají hlavně bez výjimky dechberoucí herci.Špička 'skládačkových' filmů.

Čarodějův učeň (2010)

Nakonec vcelku snesitelná popkornovka a jeden z těch lepších Cageových filmů posledních let.Děti pod dvanáct let se budou dosti bavit.

Expendables: Postradatelní (2010)

Staří pardálové se předvedli ve skvělém světle. Ale na pět nejdu,na to mi tady moc chybí můj nej. oblíbenec,tj. Kurt Russell. Přesto nářez.

Apocalypto (2006)

Mele,vzpamatuj se a buď se vrať ke hraní nebo natoč něco jako Statečné srdce.Ale hlavně nemarni náš čas s takhle zbytečnými a samoúčelnými trapasy jako je tohle a Umučení Krista.Prosím.

Dokonalý trik (2006)

Nejlepší Nolanův film,jednoznačně.Dokonale promyšlené,zahrané,napsané,zrežírované,k tomu skvělá pointa.Divácká pochoutka.

Vzpomínky (2006)

Domino byl úlet,ovšem tady Tony Scott znovu dokazuje,že když mu látka sedne,je to paráda.Žádný přelom se rozhodně nekoná,ale zábavný a přiměřeně chytrý snímek ano.A to se určitě počítá.