Na tuhle nemám (2010)

Řeknu to jen jednou větou závidím Kirkovi jeho Molly. Celkově příjemná svěží komedie bavil jsem se hodně. Ps: Alice Eve je opravdu desítka dal bych cokoliv ji mít.

Sexy party 3: Prvák (2009)

Jednička byla aspoň pro mě kultovní dvojka šla rapidně dolu a trojka se snaží vyšplhat zpátky na úroveň jedničky, ale je tak v půli cesty. Rozhodně to nebyla ztráta času na to koukat.

2Bobule (2009)

Jednička jsi myslím, že byla hodně originální a neotřela . Dvojka si s ní bohužel nevzala skoro nic kromě hezké Terezy Voříškové. Byla to taková hloupá taškařice, kde pořad někdo utíkal , ale logika tam nebyla. Ps: jak se mohl k něčemu takové připlést Jiří Korn to nechapu

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Režisér měl velice kvalitní obsazení, ale podařilo se mu z toho vytvořit film na který si člověk řekne nebyl špatný, ale další den si na něho nevzpomene protože neměl nic co by mu utkvělo v hlavě. Ps: Doufám, že s Predators se ukáže mnohem lépe

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Možná mě budete považovat za blázna dát béčkovému filmu 5 hvězdiček, ale je to tak. Konečně jsem viděl film, kde hlavni devizou jsou nelegální zápasy a kde souboje nejsou nějak zpomalené a hnusně prostříhané prostě poctivé souboje muž proti muži. Bojová choreografie je na té nejvyšší úrovni a kde dokonce i když nemusím rusaky tak rusakovi Yuri Boykovi jsem fandil od začátku. Tleskám a smekám bavil jsem se parádně.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

No k hodnoceni toho není skoro nic během první hodiny se nic nestalo kromě fňukání hlavni hrdinky, což mi lezlo už na mozek další hodinka přinesla toho nepatrně víc, pokus o akční scény působí trapně a digitální vlkodlaci k tomu není co dodat. Od hodnocení naprostého odpadu je zachránilo to, že jednička se mi celkem líbila tak jim dám ještě šanci, ale chce to konečně kvalitního režiséra a ne takového břídila.

Rande v Římě (2010)

Vyloženě komedie podle klasické šablony ničím nepřekvapí ani ničím nezklame myslím, že večer s ní rozhodně nebude promarněny. Nebudu se tu pouštět do charakteristik postav to nemá smysl. Kristen Bell jsem si zamiloval už v Kopačkách a Jon Heder je super jako vždycky i když tu nemá tolik prostoru.

Pokrevní bratři 2 (2009)

Nevím jaka byla jednička neměl jsem možnost vidět ale asi to brzo napravím každopádně dvojka si myslím, že byla nadprůměrná chvíli jsem se musel dostávat do děje je jasné, že absence jedničky chybí. Mrtvol bylo až dost mexikánec co se přidá do party je celkem fajn a hlavni hrdinové mají takovou zvláštní auru. Stříleni bylo dost mrtvol taky jen co mi trochu chybělo byl děj,ale je to asi tím že jsem neviděl první díl.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Princ z persie v produkci Jerryho Bruckheimere mě vážně bavil. Byla to taková příjemná oddychovka, která mě bavila od doby co jsem sedl do kinosálu . Prostředí pěkné, akční scény dobré je vidět že tam byl nějaké expert na parkuring ,sem tam by mohlo být méně počítačových triků. Jo a mimochodem princezna v podání Gemmy Artenton byla úchvatná přímo nádherná.

Víla Zuběnka (2010)

To už je na mě moc The Rock v růžových šatičkách jako víla zuběnka. The Rock má sice i dejme tomu komediální talent, ale úplně nejvíc bych ho zase viděl v pořádném akčním filmu . Ale kupodivu film se mi líbil a celkem jsem si ho užil.