Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

SPOILERY! Nemám ráda záporáky v týhle reality show, ale Russella prostě nejde si nezamilovat. Jeho tajné imunity a naprosté ovládání celé hry jsou nezapomenutelné. Vyhrát to ale určitě měl.

Ocelová pěst (2011)

Potřebovala bych vědět, co krom Jackmana je na tom filmu tak uchvatného.. Fajn příběh táty a syna, ale to okolo mě fakt nechytlo.. A to mám sci-fi vážně moc ráda.

Auta 2 (2011)

Říkejte si co chcete, ale já se nemohla přestat smát, Burák byl užasnej a sem ráda, že se to točilo kolem něj.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

No, Flynn nám vyrostl a konečně si našel pěknou babu. Parodie na upíry a drákulu řešit radši nebudu protože bych musela dát odpad, ale celkově mi přišlo že půlka filmu chyběla, takový hrc prc, zazvonil zvonec a pohádky je konec. Málo napětí a dobrodružství oproti prvním dvoum.

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

Pro mě naprosto nejlepší kriminálka. Perfektní tým, zápletky i příběhy protýkající se celým seriálem.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Prostě klasická první řada, skoro každý hraje ještě nevinou hru, kde skoro netaktizují, hledají si přátele a hlavně se skoro nepodrážejí. s Vítězem sem byla naproto spokojená protože SPOILER první řada a hned vyhraje "pupkatej teplouš" no nádhera. (Nechci urazit ani pupkatý ani teplouše, není to myšleno zle) :D

Počátek (2010)

Nevím, podruhé zouknuto a stále nechápu co je na tom tak ohromujícího, dobře nápad ohledně myšlenek - super (+1*). Ale zbytek film, hrc prc všechno přes sebe, zdlouhavý, nudný.. Obsazení tomu dodá sice na zajímavosti (+1*), ale nebýt hudby tak je to stejně prd. (+1*)

Van Helsing (2004)

Tohle je typ filmů co mě prostě baví. Možná dávám až moc těch hvězdiček, ale spojení upíra, Hugha, Kate a veeliké lásky mi zatemělo oči.