Senna (2010)

Nejsem fanouskem tehle filmu z oblasti sportu, ale tady nelituji.

Půlnoční dítě (2016)

CHvilema jsem mel pocit, ze u toho usnu, ale nakonec nelituji. Ma to neco do sebe. Komu je myslenka transfromace, 5D apod. blizka... mnohe v tom najde.

Grimsby (2016)

Ja na parodie moc nejsem, ale tady nelituju. Je to az otresne a uchylne ujete, ale bavil jsem se.

Aliance (2016)

Davam plus za namet a efekty. Nicmene je to stale na muj vuus prilis "teen age". Nejak uz jsem z tech romantickych akcicek vyrostl.

Warcraft: První střet (2016)

Tak asem na to nakonec vyrazil do kina, ikdyz asem si tim nebyl jist. jestli se to jakoze vyplati. No, nebylo to spatne. Kino se vyplatilo hlavne kvuli hudbe, protoze efekty v Dolby Atmos byly super. Splnilo se me ocekavani a myslim, ze se pujdu podivat i na II. (=% co je ted lady se mi ada torch prepisknuty (asi sami hraci wowka mezi nez nepatrim). Ale jako påhaka s effekts cellem ok.

Kick-Ass (2010)

Nemam co vytknout, soundtrack posloucham celou dobu v aute a to je ted rok 2016 :D

Kingsman: Tajná služba (2014)

Absolutni chutovka! Nemyslim, ze je tu neco, co bych tomu vytknul- snad jen ze to mohlo trvat i dele :D Ono to teda neni vubec kratke, ale od zacatku do konce jsem se perfektne bavil.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Jsem spokojen. Zrovna kdyz si myslim ze uz vim jak to dopadne a jak je to vsechno jasny jako bzdycky- tak mne prekvapi. Parada. Dostal jsem od toho vic, nez jsem ocekaval.

Rozkaz zabíjet (2016)

Diky vsem, kteri vyzvanili o cem to je predem. To je stejne ujeta nemoc. Jinak film nebyl az tak hrozny, docela se odvazali s technikou- nebali se a sli do oho to se mi libi. Jinak samozrejme od zacatku do konce vite jak to dopadne a vse je celkem jasne. S tim si hlavu nikdo nelamal. Co me ale dost stvalo byla hudba. Blueray v originalnim zneni a dialogy skoro neslysite- tak si to date nahlas a pak vymlati okna efekty. No nevim... na muj vkus trochu moc.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Nemihu se rozhodnout jestli 3 nebo 4...mozna si to zkouknu jeste jednou a uvidime. Urcitou atmosferu to melo, ne ze ne... ale jestli bych se mel priblizit k hodnoceni prvnich x-menu... no nevim. A navic Wolwerina je skoda, tahle z povinosti vlozena scenka byla utrpenim.