Predestination (2014)

Rikal jsem si, jestli jsem tak blbej, ze jsem to uplne nepobral...a ono noe. On je to jakysi Mind Fuck prej. Jeste, ze tak. Kazdopadne super podivana. TOho Hawke-a mam cim dal radsi. 4*

Sinister (2012)

Jeden z nejlepsich hororu, co jsem videl. Supe budovana atmosfera. Derrickson opet potvrdil, ze vi, co dela. 5*

Chraň nás od zlého (2014)

Jo.. trochu jsem se bal. Obcas s sebou celkem slusne hrknul. Super! 4*

Hercules (2014)

To mi teda hlava nebere, proc to neni vyhoneny do cervenejch. Super hudba, super efekty. Johnson predvedl super vykon (spis jsem ocekaval ze to ta wresl bulva pokoni). Obcasne slow motion jsou naprostou lahudkou! Rozhodne stoji za podivani. 4*

Zloba - Královna černé magie (2014)

Nehoraznost. Poeticke a obcas opravdu emocionalni. Vykon Angely byl super. Taky zajimave pojeti pribehu tak, jak jej asi nezname. A hlavne zdaleka to neni typicka pohadka, jako spies pribeh pro vsechny vekove kategorie. Povedene. 4*

Pád Třetí říše (2004)

Velmi povedene a celkem odvazne. Neni od veci jednou taky vykreslit Adolfa "trochu jinak". Tim m´nemyslim, ze by z nej tady nekdo delal svatouska, ale komecne vidime i jine, nez je ty cholericke momenty. Jasnych 5*

Kříž cti (2012)

Velmi povedene. Kdyby na zacatku bylo, ze je to podle skutecne udalosti- pak bych vyjimecne veril. Jasnych 5*

Železná srdce (2014)

No tak minimalne trochu prehnane. Tradicni hloupost nemeckych vojaku a nesmrtelnost tech americkych. Na strane druhe tu byly ale momenty, ktere za to staly. Tedy rozhodne neztraceny vecer. Za 3* to da.

Iron Man 2 (2010)

Chvilemi trochu pruhledne a nektere vykony hercu vylozene hrane. Za uzasneho Rourka ale musim dat 3*