• Pohádka

Svítání (2009)

Ne nejsem fanda upírů a ani Robert Pattinson by mě nikdy nepřinutil dívat se na tohle téma, ale...Ethan Hawke, to je jiný kafe ! Dokonce mě to bavilo a nezdálo se mi to dlouhé ani hloupé.Kamera byla skvělá a i konec se mi líbil. Možná, že tohle byl jediný film o upírech, který jsem kdy viděla a byla jsem mile potěšena. Rozhodně patří do mé filmotéky.

Vrtěti ženou (2011)

Nenadchlo, upřímně jsem si už někde v půli filmu říkala...sakra proč tohle téma nezpracoval někdo jiný a mnohem lépe, zajímavěji, poutavěji...uf.Očekávala jsem vtip nebo naopak prvky dokumentaristiky, ale tohle nebylo ani jedno ani druhé.

Koupili jsme ZOO (2011)

Tak já tomuhle filmu na chuť nepřišla....na nedělní oddychovku ke kávě ano, proč ne, ale nic jsem si z toho filmu neodnesla - a to bych asi měla ne? Vlastně ano - Matt nám prostě "zfotrovatěl" ! Název je celých 124 minut, nic víc v něm nenajdete.

Nebezpečná metoda (2011)

Nebavilo. Ocenila jsem jen výkon Keiry jako psychicky narušené osoby, ale hovory o ničem na 99 minut mě fakt nudily. Výprava, kostýmy - ano.

Last Night (2010)

Po delší době nadšená z něčeho na co se nejen dalo dívat, ale v čem se nachází každý z nás - čas od času.Pominu-li laskavý fakt, že nás ženy tak trochu polidštil v tom, že se dokážeme "ubrzdit" a muži ne, bylo to výborné.Eva Mendes mi tam trochu vadila a vlastně nevím proč.Keira byla dokonalá jako vždy.Tohle se neděje jen v nočním New Yorku, tohle se děje všude na světě, no a u nás Včera v noci.....;o) - ten závěr byl geniální!

Na hraně lásky (2008)

Ona se měla narodit "tenkrát" a s páskou přes oči....uff...Pro mě nádherně pojatý a zpracovaný film. Famózní kamera, co záběr to fotka na piedestal. Poezie přehlušila hudbu, kterou si teď upřímně ani nevybavím. Tohle rozhodně patří do mého archivu.

(K)lamač srdcí (2010)

Co na ní všichni chlapi vidí k sakru? :D Líbil se mi námět i provedení a to je u mě na evropskou kinematografii velkej úspěch! ;o)

Navždy spolu (2012)

Podle skutečné události snad, ale hooodně přibarvené :o) ale jo, v rámci žánru líbilo....

Neopouštěj mě (2010)

Krásný film - šílená představa skutečnosti. Víc slov to nepotřebuje.

Netvor (2011) odpad!

Strašné od začátku do konce. Nepochopím, že na tohle dal vážně někdo peníze, aby se to natočilo.