Na střeše (2019)

Režijně je to jedna z nejlepších věcí, která se u nás za poslední dobu urodila. Ani na chvilku Mádl neztratil moji pozornost a to je u celkem obyčejného filmu o obyčejných věcech obdivuhodné. Konec působí trochu nedotaženě, jakoby někdo ztratil posledních pár stránek scénáře. Škoda...

Zelená kniha (2018)

Skvělá jízda s Tonym a Donem. Farrelly, kde se to v tobě vzalo?

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Stačil jeden díl a už je mi jasný, že se nám tu rýsuje minisérie roku!

Ray Donovan - Pudge (2018) (epizoda)

Tak se nám to pěkně začíná rozjíždět. Každá postava má své místo a oproti páté sérii dokáže zaujmout.

Motýlek (2017)

Nejsem zastánce remaků, ale tenhle se teda zatraceně povedl. Skvěle zahrané a obsazené. Když si na konci Charlie Hunnam a Rami Malek podávají ruku, tak to přátelství a svobodu cítíte s nimi. Asi by hodně lidí nadávalo, když bych jim řekl, že se mi tahle verze líbí víc, než originál. Ono tomu ale opravdu tak je. Nádherně natočený film s veškerou úctou a respektem k originálu. Tohle mě zcela pohltilo a neměl jsem nejmenší problém dokoukat film dokonce, což se mi u původní verze bohužel nestalo. Škoda, že je film tak opomíjený a vyšuměl do prázdna. Původní verze je kvalitní počin a proto se to odráží i zde na nižším hodnocení, ale právě takový remake má podle mě po 40 letech smysl. Tleskám 90%

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

První polovina je celkem fajn. Bohužel se to ale neubíralo směrem, který by mě dokázal zaujmout. Radši 10x Spider-Mana 2 od Raimiho.

Roma (2018)

Úplně stejný případ, jako Studená válka. Skvostná filmařina, ale?

MOST! (2019) (seriál)

Ty hlášky mají potenciál udělat z týhle "satiry" do deseti let kultovní seriál! Prušinovský a Kolečko, kteří aktuálně u nás nemají žádnou konkurenci a kteří spolupracují už od Okresního přeboru, si zaslouží veliký potlesk 👏

Nikdy nezestárnou (2018)

Skvělá práce Jacksone! Teď ještě nějakej pořádnej film :)