Slzy slunce (2003)

Realita dnešního světa.Multikulti,potřeste si rukama. Emotivně velmi silný film.Nehleďte na klišé,vžijte se do děje.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Oproti knize je film slabší, ale i tak se jedná o zdařilou a vtipnou komedii, sledující eskapády 100-letého geronta Allana Karlssonova, který se rozhodl nezůstat v čůracích bačkorách a penzi si ještě řádně užít. Jediné co Vás při sledování napadá jsou jména Mistra Járy Cimrmana a Forresta Gumpa :-)

Světová invaze (2011)

Smíchejte americkou námořní pěchotu s hnusnými emzáky,přidejte pár amerických vlajek,zasypejte to vše tunami munice a nakonec to celé za pokřiku - hurá - vyhoďte do vzduchu.A máme tady Den nezávislosti na druhý rychlostní stupeň. Jo,je to dějově předvídatelné,ale taky se od tohoto žánru nic jiného než přímočarý děj a konečné vítězství těch správných hochů nedá očekávat.Celé to zachraňují zvláštní efekty,a nemít pro sci-fi slabost,nedám tolik hvězdiček. Snad bude mít radost i Strýček Sam a náborová střediska k marýně prasknou ve švech ;-)

Šestka - znamení zla (2004)

Film Six je dítkem z dílny americké společnosti Christian Cinema,produkující filmy s křesťanskou tématikou. Film samotný pojednává o době konce,čili Zjevení Janovo(konkr. Zj.13,16-18) a vládě Antikrista(proto číslo 6) zde nazývaného diktátor. Jedná se o dílo evangelizační a ne thriller,jak uvádí DVD EDICE.Ti podle mě ani neví k čemu koupili práva.Asi se nechali zlákat hvězdnými jmény.

Útok žraloka (2009) (TV film)

Na celém filmu byl nejdražší závěrečný přílet vrtulníku...

Věc: Počátek (2011)

Dost oceňuji, že se tvůrci nespolehli pouze na digitální triky, ale využili i starých dobrých loutek. Tohle mi v současných, v podstatě digitálně vytvářených filmech dost chybí.

Wonder Woman (2017)

Sexy Gal Gadot v sexy oblečku se sexy dlouhýma nohama až po zem mastí fricka jak na běžícím páse. Super vizuální jízda z komiksové dílny DC a podpisem Zacka Snydera. Za mě 80%.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Porce příjemné lehké zábavy a lehké děvy. Málo nahoty a lesbických scén, takže za tři hvězdičky :-)

Základna (2017)

No sakra! Tihle borci zahambili i mou sbírku vietnamové výstroje...