Perníkový táta (2008) (seriál)

1. série: Naprosto úžasný. Seriál mě pohltil hned prvním dílem. Postava Waltera je úžasná a i jeho parťák je super. Je vidět, že se seriál teprve rozjíždí, ale jak se píše v komentářích souhlasím s tím, že děj je nepředvídatelný a dost zvratový. Doufám, že to tak bude pokračovat dál. 90%, 2. série: - 100%, 3. série: - 100%, 4. série: - 90%, 5. série: - 100%

Světová válka Z (2013)

Absolutně nejlepší film o zombie, co jsem kdy viděl. Všechno tu funguje perfektně a dokonale. Intenzivní akce, která jede od prvních minut a prakticky se nezastaví. Skvělý příběh i hudba. Jsem velký fanda zombie filmů a tenhle je u mě na vrcholu a myslím, že tam i dlouho zůstane. 100%

Podfukáři (2013)

Opravdu skvělý snímek. Podle traileru jsem čekal něco ve stylu Dannyho parťáků a to jsem taky skoro dostal. Od prvních minut to jelo a ani na chvíli se to nezastavilo. Skvělé magické kousky a ještě lepší jejich vysvětlování. Po celou dobu filmu jsem s nedočkavostí čekal, jak to dopadne a jak se vše vysvětlí. A právě možná ten konec mě zklamal. Na to, jak to bylo všechno propracovaný, byla motivace na jednu stranu až příliš strohá a jednoduchá. Přišlo mi to jak když koukáte na brilantní snímek a v závěru si tvůrci uvědomí, že vám to taky musí vysvětlit. Během pěti minut vám řeknou proč se to všechno dělo a titulky. Asi jsem i trochu nepochopil jaká byla motivace čtyř hlavních protagonistů, ale to mi třeba později někdo vysvětlí. Nebýt konce, dal bych tomu 100%, takhle musím ubrat na 85%

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Rozhodně jsem čekal, že to bude úchylnost, ale až taková? :D Nejvíc jsem se zasmál tomu, že Jeníček má z perníku cukrovku. To jsem fakt nedával. Samozřejmě se nesmí zapomenout na kulomet a kuši, která střílí do všech stran. Příběh samozřejmě jednoduchý, postavy o ničem a vcelku dost krátké, ale jestli se bude druhý díl držet ve stejném duchu, budu se těšit. 55%

V zajetí démonů (2013)

K tomu není co dodat. Jeden z nejlepší hororů, jaký jsem za poslední léta viděl. James Wan je prostě talent, proto nechápu jak mohl kývnout na natáčení rychle a zběsile 7. Měl by se držet svého žánru. 100%

Tron (1982)

Parádní podívaná, i když je příběh jednoduchý, ale na to se tady nehraje. Náramně jsem si to užíval a jsem hodně zvědav na pokračování. Prvních pár minut jsem měl možná trochu problém, že jsem nechápal, co se tam vlastně děje, ale potom jsem nepřestal čumět. Opravdu super. 80%

Gravitace (2013)

Naprosto neuvěřitelné. Ještě nikdy jsem nic podobného neviděl. Jen to začalo, tak s otevřenou pusou jsem na to koukal až do konce a náramně jsem si to užíval. Hlavně Cuarónovi dlouhé záběry jsou úžasné. Je viděl že se film s triviálním příběhem dá natočit tak, aby byl opravdu zajímavý a neskutečně chytlavý. Po shlédnutí jsem měl chuť si to pustit znova a to se mi jen tak nestává. Už se na to znova těším. 100%

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Zatím je to dobrý. uvidíme dál.

To (1990) (TV film)

Po přečtení naprosto úžasné knihy jsem si prakticky okamžitě pustil film. Celkově to není tak hrozné. Tvůrci vzali nejhrubější hlavní děj knihy a ten odvyprávěli, ale bohužel i s nějakými změnami. Chvílemi mi to přišlo jako sestřih toho podstatného. Chápu, že není jednoduché převést 1000 stránkovou knihu na plátno, ale než tohle vidět znova, to si To radši přečtu. 50%

Rychle a zběsile 6 (2013)

Když jsem viděl pětku, byl jsem z ní opravdu nadšen a těšil jsem se na šestý díl. Po shlédnutí jsem pro změnu zklamán. Akce je neskutečně přehnaná až směšná. Příběhově mi to přišlo chudé. Ani jsem pořádně nepochopil, o co jde hlavnímu záporákovi. Potěšil mě úplný závěr, kdy krásně navázali na události z trojky a připravili si půdu pro sedmý díl. Snad to bude lepší. 65%