Lhář, lhář (1997)

Tahle komedie mi přišla docela zábávna a Carrey je zde hodně zábavnej. Na filmu mi nejvíc asi vadil dabing, protože Carreyho nedaboval skvělej Bohdan Tůma, ale Martin dejdar a ten mi k němu moc nesedí, ale nakonec jsem si zvyk a překousl jsem to.

Ali (2001)

Průměrnej film o boxu, kterej rozhodně nemá na filmy jako jsou Rocky nebo Zuřící býk.

Blbec k večeři (1998)

Geniální komedie u který jsem se náramně bavil. Film má hodně dobře napsaný scénář a film je plnej skvělýho humoru. Všichni herci podávakí skvělý výkon, hlavně Jacques Villert, který je hrozně hodný a furt se snaží pomáhat, ale vždycky to nějakým způsobem pokazí. Je to prostě hodnej blb. Nejvíc se mi líbila scéna s exekutorem. Exekutor ten mě hodně rozesmál tím jak byl zažranej do svý práce a taky jak zjistil kde se nachází jeho žena. Jednoznačně Blbec k večeři je podle mě jedna z nejlepších francouzkých komedií za poslední roky, kterou určitě musíte vidět.

Třetí princ (1982)

Velmi pěkná pohádka, která je už dnes klasika.

Letiště (2006) (seriál)

Seriál je nic moc, ale je lepší něž nějaká Ordinace v růžové zahradě nebo Velmi křehký vztahy. A docela mě pobavil v seriálu Bohumil Klepl, ten je zde docela zábavnej.

Román pro ženy (2004)

Taková normální komedie, která nenadchne ani neurazí. Škoda jen, že Miroslav Donutil neměl tady nějakou větší roli.

Já, legenda (2007)

Film má velmi dobrý námět i scénář, ale je hodně nevyužitý. Tenhle film mohl bejt docela pecka, ale je to takovej průměrnej horor. Smitha moc nemusím, ale tady mi nevadil. Na filmu mě nejvíc štvalo, že mi to přišlo chvílemi hrozně udělaný přes počítač. A škoda toho konce, ten byl špatnej.

Fresh Prince (1990) (seriál) odpad!

U tohohle seríálu se hrozně nudim a ani se u něj nezasměju. Přide mi to celý takový suchý a humor je nic moc a Will Smith je tady děsnej.

Telebazar (2003) (pořad)

Některé díly byly hodně dobré, ale některé jsou takové suché. Jinak Izer je hodně dobrej komik.

Rivalové (1996)

Taková průměrná komedie, ale nějaký pasáže mě totálně rozesmáli.

Časové pásmo bylo změněno